תיקון דלתות

תיקון דלתות

מהו שירות תיקון דלתות על ידי מנעולן מוסמך והאם הוא יכול להתרחש גם בשגרה, ולא רק בחירום כשנתקעים מחוץ לבית? כיצד ניתן להשיב כל דלת, גם אם מצבה נראה בכי רע ברושם הראשוני – למוטב?

שירות תיקון דלתות הוא שירות אשר שייך יותר לתחום השיפוצים והתיקונים הביתיים, ופחות לתחום החירום. דיירים שגרים במשק, למשל, ובו כניסה אחורית למתחם המגורים שלהם עשויים למצוא את עצמם עם דלת חלודה, תקועה, מונמכת, ואפילו סחוטה לקרקע מבלי יכולת להזיז אותה. גם במקומות עיקומנדוים יותר עלול הדייר למצוא תקלה בדלת: דלת שנחשפת למים, למשל, בין אם זה כתוצאה מגשם או לחות ובין כי היא משמשת כדלת המטבח או המקלחת שלכם – עלולה לצאת מכיוון עד כדי חוסר יכולת לסגור אותה על המפתן כנדרש. במקרים כאלו – חובה להזמין מנעולן מוסמך בשל הצורך לבצע תיקון דלתות.

תיקון או החלפת צילינדר

במסגרת שירות זה מגיע המנעולן לאתר העבודה, ובאמצעות מברגים ושמנים לריכוך ההתנגדות של החלודה – שולף החוצה את הצילינדר. הוא בודק האם ניתן לתקן אותו – למשל על ידי ביצוע טיפול אל חלד, אך לעתים המצב קריטי שכן החלודה ככל הנראה כרסמה חלקים מהצילינדר, ואז נדרשת הטמעה של צילינדר חדש. המנעולן ירכיב על הדלת שלכם את אותו צילינדר שזה עתה שימש אתכם. בנוסף, תיערך בדיקה לכל רכיבי הפרזול, כולל צירי הדלת, וייעשה לה טיפול מלא עד תיקון כל הפגמים וחזרתה למוטב.

הגבהה וכיוון של דלת

שירות זה נדרש כאשר או שהדלת זזה בצורה עקומה שלא מאפשרת סגירה על המפתן או שהיא בכלל לא יכולה לזוז. חוסר תזוזה הרמטי נובע מאחת משתי הסיבות הבאות: או שהצירים מאד חלודים, או שהדלת דבוקה לרצפה ללא יכולת להזיז אותה. כיוון דלת הוא השירות שנדרש בשני המקרים הראשונים, שהדלת זזה עקום, או שציריה חלודים (במקרה זה נערך ניקיון לצירים, אשר במקרים לא מעטים אינו מסייע ואז מוציאים את הדלת ומרכיבים סט צירים חדש). במקרה האחרון שתואר כאן, לפיו הדלת סחוטה לתוך הרצפה – יתבצע שירות הגבהת דלת, וכמובן – בדיקה שכל הרכיבים, כולל הצירים, תקינים ולא חלודים.

תיקון דלתות לאחר פריצתן

זהו שירות תיקון דלתות נפוץ בקרב מנעולנים, אשר נעשה על ידם כמעט על בסיס יומי. פריצה לבית מצריכה ברבים מהמקרים שבירת מנעול או חלקי פרזול בקרבתו. לכן, במקרה כזה מתבצע בכפיפה אחת גם התיקון של החלקים שנשברו בפריצה, או לחילופין – התקנת חדשים במקומם.

למי נפנה כאשר הדלת תקולה?

ניתן לפנות לקומנדו מנעולים, חברת הבוטיק שלכם בתחום המנעולנות והדלתות. בחברת קומנדו מנעולים יושב צוות מנעולנים מנצח, שכל אחד מהם מומחה בעל שם לסוגי מנעולים שונים. העובדים נשלחים לבתים בהתאם לסוג התיקון הדרוש, ועל כן תיקון דלתות מטעם החברה הוא בדיוק מה שצריך על מנת להחזיר למוטב את הדלת.

זקוקים לשירות תיקון דלתות? צרו קשר עם חברת קומנדו מנעולים בטלפון מס' 03-683100, ונגיע אליכם בהקדם!

לחץ לחיוג 03-6831000