קודן לדלת

שימושים של קודן לדלת

במקרים רבים, קודן לדלת יכול להיות שימושי מאד בבתי אב רבים. כך, למשל, הם בתים בהם יש ילדים קטנים או שההורים שלכם ממשיכים לגור בהם בגיל מבוגר. ניתן, במקרה כזה, לגבש פתרון שמצד אחד יקל את פתיחת הדלת ומצד שני יהווה פתרון פתיחה חד ערכי כמו המפתח. כזה הוא בדיוק קודן לדלת.

כיצד פועל הקודן?

קודן לדלת משמש בתפקיד המפתח, הלכה למעשה, כלומר מהווה אמצעי אשר מורה למנעול מתי להיפתח ומתי לא. הוא עושה זאת על ידי חיבור המנעול בכבילת פיקוד למכשיר הקודן – כאשר אם הוקש קוד נכון – נסגר מעגל לפרק זמן קצוב שמאפשר את פתיחת המנעול. אם הוקש קוד לא נכון – המעגל החשמלי נשאר במצב ברירת המחדל – פתוח: לא עוברת פקודה למנעול, ולכן הוא לא נפתח. בנוסף לקודן, ניתן לצייד את הלקוח בצ’יפ קרבה מבוסס RFID אשר פותח את המנעול ללא קוד.

קודן לדלת

כיצד מתקינים קודן לדלת?

יש להזמין מנעולן מוסמך לביצוע ההתקנה, שכן מדובר בנדבך העוסק בנעילה ופתיחה. בשלב הראשון הוא יכין את התשתית להתקנה, יבצע חציבות קטנות להנחת כבלי הפיקוד, ויתחיל לחבר זוג כבלים שכאלה למנעול. מהצד השני, יתבצע החיבור לקודן, אשר יונח על התושבת שלו, עם הברגה לקיר, כמובן. יתבצע ניסוי ראשוני לפעולת המכשיר, ולאחר מכן בני הבית יוכלו לנסות להפעיל זאת בעצמם.

סוגי קודנים לדלת ושימושיהן בתעשייה

קודן לדלת של בית פרטי, או של בניין משותף. קודן דיגיטלי משמש כאמצעי פתיחה נוסף לאינטרקום. כל משפחה בבניין מקבלת קוד שונה אשר פותח את הדלת. ניתן ליישם את אותה טכנולוגיה גם בבית פרטי, כאשר בשני המקרים הצג הדיגיטלי של הקודן מציג את שם הדייר (ובמקרה שזה בניין משותף, גם את מספר הדירה). קודן לדלת הבית הפרטי והמשותף כאחד – נעשה למוצר מאד פופולרי בשוק, ולקוחות רבים נראים כמי שמבקשים לעבור להשתמש בו במקום במפתח המתכתי הרגיל.

ניתן להתקשר בכל פעם שיש תקלה

בין אם מדובר בתקלה משביתה שמונעת מהקודן לפעול, ובין אם נשכח הקוד של הקודן. בין אם צ’יפ הקרבה אינו תקין ובין אם מקשים לא מגיבים במכשיר – ניתן ליצור קשר עם חברת “קומנדו מנעולים”. נציגי החברה יקחו את הפנייה, וישלחו מנעולן לבית שלכם להחליף את החלקים התקולים ולהשיב במהרה את הקודן לפעילות מלאה. יצוין כי על פי רוב מדובר באחד המכשירים היותר עמידים שישנם בשוק, ולכן תקלה שכזו קוראת בסבירות נמוכה יחסית.

לכל הפרטים על קודן לדלת והתקנתו – צרו קשר ב- 03-6831000

לחץ לחיוג! 03-6831000