צילינדר mt5

הסבר על צילינדר mt5

אם גם אתם מחפשים לשדרג את רמת הביטחון בדלת שלכם, רק צילינדר mt5 יגשים את המטרה במלואה. צילינדר mt5 מתוצרת מולטילוק מגיע עם כרטיס שכפוך מפתחות, ובשונה ממפתחות אחרים, כאן חנויות שכפול המפתחות עומדות על המשמר יותר מכל ומסרבות לשכפל מפתח mt5 ללא כרטיס. זאת משום שהחוק לגבי שכפול מפתחות שכאלו מכיל גם שיניים, בשונה מיישומו על מפתחות אחרים. מדוע מייחסים לו חשיבות כה ענפה, ומה יש במנעול שלו שאין במנעולים אחרים?

המבנה הטכני של צילינדר mt5

צילינדר mt5 מכיל מערכת פינים טלסקופיים ואקסצנטרים, כמו גם קפיץ אלפא שרק לצילינדר זה הוא קיים: הוא מוגן פטנט של מולטילוק. בנוסף לכל אלה, בצילינדר נמצא גם שקע סנייק המקשה מאד על העתקת פרופיל. על כן, לא רק שהצילינדר עשוי מחומרים חזקים המונעים קידוח, הוא גם מכיל מנגנוני אבטחה שונים נגד שכפול, או כל ניסיון אחר לערער את ביטחון יושבי הבית.

מה מגיע באריזה?

הצילינדר מכיל 3 מפתחות, וכרטיס שכפול מפתחות – הכל באריזה מסוגננת ומהודרת למדי. על פניו, פתיחת האריזה מצביעה על צילינדר במבנה רגיל לחלוטין אבל מה שמתרחש בתוך הצילינדר, כפי שהדגמנו מעלה – הוא עולם ומלואו ולא ניתן להשוואה כלפי כל דגם אחר של צילינדר המוכר בשוק כיום.

התקנת צילינדר mt5

התקנת צילינדר mt5 אינה שונה מהותית מהתקנת כל צילינדר אחר, אך מי שאינו התנסה בעבר בהתקנת צילינדר מומלץ לו שיזמין מנעולן מוסמך שיעשה זאת בשבילו: זה מהיר יותר, זה כדאי יותר, וגם – חוסך התקשרות עם 2 ספקים: המנעולן הוא גם המוכר של המנעול וגם המתקין, ובכך לא רק שהשגתם התקנה יותר מקצועית, גם חסכתם בביורוקרטיה של חיפוש המוצר וחיפוש המתקין.

דגשים לבחירת המנעולן שיתקין צילינדר mt5

על המנעולן להיות בקיא בהתקנת צילינדרים רבים ובעל ניסיון עז בתחום. הוא צריך לדעת לטפל בכל סוגי דלתות הפלדה, והכיר היטב את המנגנון, לדעת מתי צריך להביא מפתח t10 ומתי t13 לשחרור האומים של הצילינדר הקודם, ובסיכום קצר – להכיר כמה שיותר סוגי דלתות ולדעת כיצד מתלבש הצילינדר על כל אחת מהן בנפרד.

קומנדו מנעולים – המומחים שלך לצילינדר mt5

בקומנדו מנעולים יושב צוות מנעולנים מומחים אשר התמקצע בהחלפת כל סוגי המנעולים והצילינדרים. הצוות מיומן, בעל ניסיון עתק, ויוכל להתייצב בביתך להתקנת צילינדר mt5.

להזמנת מתקין מוסמך לצילינדר mt5 – יש ליצור קשר עם “קומנדו מנעולים” בטל’ 03-6831000

 

לחץ לחיוג! 03-6831000