צילינדר רב בריח דינאמיק

התקנת צילינדר רב בריח דינאמיק

הצילינדר מתאים לסוגים רבים של מבנים: מבני מגורים, ארגזים, שערי מושב וכד’. ההרכבה הסופית שלו היא על מוצר פתיחה מפלדה: שער או דלת רב בריח, שריונית חוסם וכל סוג אחר של פתרון נעילה כבד מפלדה. הצילינדר נחשב חזק ועמיד, חזק דיו כדי לא להחליד למשך תקופה ארוכה, ומגיע עם 10 פינים משולבים המעידים על איכות גבוהה של המוצר. צילינדר דינאמיק מכיל גם מפתח קשה לשכפול, המחייב בעל מקצוע עם ניסיון על מנת שהמהלך יצליח. זה כמובן נועד להגברת האבטחה, אבל אל דאגה: בחברה זו מספקים גם את התקנת הצילינדר, ובמקרי חירום גם את השכפול.

יתרונות הצילינדר

צילינדר אשר מגן על הבית שלכם בצורה הטובה ביותר, פורצים מכירים אותו טוב ויודעים לזהות אותו בעין. הם לא יטרחו אפילו לפרוץ בית בו יש צילינדר רב בריח דינאמיק. על אף שהוא מטעם רב בריח, כאמור, הוא נועד להתקנה על רוב דלתות הפלדה שאנו נתקלנו בהם.

כיצד ניתן להזמין את התקנת הצילינדר?

יש ליצור קשר עם מנעולן מוסמך המתמחה בהתקנת צילינדרים. המנעולן יבצע את הוצאת הצילינדר שלכם, הכנסת צילינדר דינאמיק וגביית התשלום על השירות באותו המקום ובאותה השעה, הכל תחת סף ביתכם. השירות יתבצע בכל מקרה, ובכל מצב, ולכן אין לכם מה לחשוש אם הצילינדר או המנעול שלכם נראים שונה בהשוואה לחבריכם או למתרחש בדרך כלל. יחד עם זאת, לא תוכלו לקבל את הצילינדר על דלת דקה מעץ או מרצועת פח דקה. זו צריכה להיות דלת פלדה עבה המיועדת ל- “אירוח” צילינדר מעין זה.

מה מקבלים כשמזמינים את הצילינדר?

את הצילינדר עצמו ומספר מפתחות משוכפלים מקוריים הפותחים את מנעולו. כאמור, אם יש לכם יותר בני בית מאשר מפתחות באריזה המקורית המנעולן המוסמך ידאג לספק לכם עוד מפתחות על פי דרישה. המנעולן יוודא כי הצילינדר עובד, ושכל המפתחות פועלים על מנת לפתוח אותו, ולא נעשתה טעות שכפול או כל דבר דומה. במידה ונעשתה טעות כזו, ידאג המנעולן לספק את המפתח הנכון או לבצע תיקונים בצילינדר, במידה והטעות היא כוללת וקשורה להתקנה.

למי מומלץ לפנות בנושא צילינדר דינאמיק?

לשם התקנת צילינדר רב בריח דינאמיק יש לפנות לקומנדו מנעולים, ספקית השירות מספר אחת בתחום הצילינדרים, המנעולים ותיקון הדלתות, לרבות פריצה לדלתות נעולות. החברה מתמחה בכל סוגי המנעולים מהכי נפוצים ועד לנדירים ביותר. החברה מחויבת לספק את שירות הבוטיק החד והמיטבי ביותר בהקשר להתקנת הצילינדרים שלכם ובפרט בנושא צילינדר דינאמיק. החברה פועלת זה שנים רבות, ומבצעת תיקונים, החלפות ושדרוגים לצילינדרים ופריצות לבתים ורכבים נעולים בהצלחה רבה ולשביעות רצון הלקוח. החברה מתמחה בעבודה שקטה, מהירה ויעילה: גם הפעלת מקדח נעשית במשורה ורק כאשר באמת יש בכך צורך.

למידע ופרטים על התקנת צילינדר דינאמיק פנו לקומנדו מנעולים 03-6831000

לחץ לחיוג! 03-6831000