צילינדר מולטילוק אינטראקטיב

התקנת צילינדר מולטילוק אינטראקטיב

צילינדר זה הוא הפתרון המושלם לדייר ולמשפחה המרבים להעסיק טכנאים, מנקים, עוזרות וכל גורם אחר שהם חוששים להעניק לו מפתח. להורים עם תינוקות המעסיקים מטפלים ומטפלות זה אידאלי ממש. צילינדר מולטילוק אינטראקטיב מתאים גם לשימוש דתיים בשבת (אם הם לא מחשיבים את המפתח כמוצר מטלטלין), שכן הסלקציה שעושים למפתחות שמחלקים לגורמים הזרים אינה חשמלית, הכל נעשה בצורה מכנית לחלוטין.

מה באריזה – וכיצד השירות עובד?

הצילינדר עצמו: נדרשת התקנת מנעולן מוסמך. בנוסף אליו – מגיעים 5 מפתחות:

המפתח הלבן – המפתח הקבוע של הדירה.

המפתח הירוק – מפתח הרשאה. סיבוב שלו בציר יאפשר למפתח מיוחד שיחולק לקבלנים שלכם לפתוח דלת.

המפתח הכחול – המפתח אותו תמסרו לקבלנים: עוזרות, שמרטפים, וכד’.

המפתח האדום – מפתח חסימה. באמצעותו ניתן לחסום את המפתח הכחול: הקבלנים לא יוכלו להיכנס.

כיצד מתנהלים בסדר היום החדש שלכם עם צילינדר מולטילוק אינטראקטיב?

אם אתם משפחה – תוכלו ללכת לעבודה ולהפקיד את המפתח כרגיל בידיים של העובדים אותם הזמנתם: מטפלים ושמרטפים לילדים, קבלני כבלים וחשמל, וכד’. לפני צאתכם לעבודה, אל תשכחו לפתוח להם עם מפתח ההרשאה הירוק כך שיוכלו להיכנס פנימה. הם יצאו? כעת השתמשו במפתח האדום על מנת לבטל את פתיחתו של המפתח הכחול אשר העתק שלו נמצא בידיהם כעת.

כללים לחידוד

הצבעים הם לא תוכנית כבקשתכם במפתחות. לכל צבע יש ייעוד כפי ששמתם לב, ולכן אין לתת לקבלן אף אחד מהמפתחות שיש לכם, למעט הכחול שישמש אותו זמנית.

צילינדר מולטילוק אינטראקטיב אינו מהווה, כאמור, שימוש בחשמל ולכן הוא מיטיב גם עם מי שלא חפץ בנעילה  או צילינדר חשמלי.

צילינדר מולטילוק אינטראקטיב הוא היחיד אשר מבצע הרשאות חסימה באופן מכני ולא אלקטרוני. קיימים מספר קודנים מכניים אמנם אבל הם לא מבצעים הרשאות אלא הם על בסיס קוד קבוע.

אופן התקנת הצילינדר

יש להזמין מנעולן מוסמך אשר יבצע את התקנת הצילינדר. לאחר שהצילינדר הותקן כנדרש – יש לבדוק שכל המפתחות עובדים: שהלבן פותח תמיד את הבית, ושבהכחול פותח רק לאחר סיבוב המפתח הירוק על צירו. כמו כן, יש לבדוק שהכחול לא פותח לאחר שסובבתם את המפתח האדום. בכל מקרה, אין לכם ממה לחשוש: כל עוד מדובר במומחים של “קומנדו מנעולים” המנעול שלכם בידיים הכי טובות שיש.

קומנדו מנעולים

חברת מומחים לביצוע שירותי מנעולנות מתקדמים – החל מפריצה לבתים נעולים ועד התקנה ושדרוג לצילינדרים מתקדמים כמו צילינדר אינטראקטיב. אנו בחברה מאמינים בשירות לקוחות מלא, בניית אמון הציבור והבטחה שכל אחד מרוצה מהשירות שהוא קיבל ולכן לא רק שנתקין את הצילינדר, נוודא שהכל עובד ושכל בני הבית יודעים להשתמש בצילינדר, להפעיל את ההרשאות הנכונות עבורו וכד’.

להתקנת צילינדר אינטראקטיב בביתכם יש ליצור קשר עם חברת “קומנדו מנעולים” 03-6831000

 

לחץ לחיוג! 03-6831000