צילינדר לוקסיס

צילינדר לוקסיס של רב בריח

אין לכם בדלת הכניסה צילינדר לוקסיס? זה הזמן לשדרג, וככל שתקבלו החלטה מהירה יותר כך ייטב. צילינדר לוקסיס הוא המילה האחרונה מתוצרת “רב בריח”: צילינדר מוגן-קידוח. האריזה מכילה 5 מפתחות וכרטיס שכפול מפתחות. מהו כרטיס שכפול מפתחות, ומדוע זה חשוב? כל המידע – לפניכם.

כרטיס שכפול מפתחות – מדוע זה המוצר שמגן עליכם בחוק יותר מכל?

עקרונית, בצילינדרים החדשים אסור לשכפל מפתחות ללא אישור ביטוחי או רשמי כלשהו. אישור זה הוא למעשה הכרטיס של המפתח. כך – אתם נהנים מיתרון כפול. אם איבדתם את המפתח אך שמרתם על הכרטיס ועל המפתחות הרזרבים, ניתן לשכפל את המפתח החסר בלי לפנות לחברת הביטוח ולהשיג אישורים פרוצדורליים מורכבים. בנוסף, אם אדם אחר, לצורך העניין – זה שמצא את המפתח שאיבדתם, ירצה לשכפל – הוא לא יוכל לעשות זאת ללא הכרטיס, אלא יסורב על ידי המשכפל בטמבור או בכל חנות מפתחות אחרת.

צילינדר לדלת

צילינדר לוקסיס – כל המידע על נדבכי ההגנה של המנעול

צילינדר לוקסיס רב בריח נועד להתקנה על כל דלתות הפלדה המוכרות והידועות: דלתות רב בריח, שיריונית  חוסם, וכד’. לא בכדי הוא נועד לדלתות אלו: זהו צילינדר חזק במיוחד שלא ניתן להתגבר עליו באמצעות מקדח.  גם פורצים מנוסים יודעים לזהות את הצילינדר הזה ולדעת שאין להם מענה אמתי אליו.

 

מה נדרש להתקנת הצילינדר?

להוציא את הידית של הדלת, וכל מרכיביה על מנת להגיע לצילינדר הקיים, ולהחליפו בצילינדר לוקסיס. זה לא סוד שישנן דרכים רבות ללמוד לעשות זאת, אבל הסיכוי לעשות טעות, להתקין עקום אחד מהרכיבים, או לעשות חורים בדלת בצורה לא סימטרית – אינו קטן. לכן, מוטב לקרוא לבעל מקצוע שיעשה זאת בשבילכם. מיהו בעל המקצוע המוסמך להחליף צילינדר לוקסיס?

מנעולן מוסמך – מתמחה בצילינדר לוקסיס

מנעולן מוסמך אשר מבצע גם פריצות לבתים וגם החלפות והתקנות לכל סוגי הצילינדרים. איש מקצוע זה גם יחסוך לכם בזמן ההתקנה, וגם יבצע אותה בצורה מושלמת, מדויקת וסימטרית להפליא. הוא ייקח בחשבון שינויים בין מבנה הצילינדר שלכם לבים מבנה הצילינדר של לוקסיס ויבצע את השינויים הנדרשים בדלת.

לוקסיס2

אם מזמינים מנעולן מוסמך – רק קומנדו מנעולים

“קומנדו מנעולים” מעסיקה מנעולים מוסמכים המבצעים החלפת צילינדר לוקסיס רב בריח. הצלינדר מבית רב רביח יושם בקלות בדלתות הפלדה שלכם וייבדק לאחר ההתקנה. אופן השימוש במוצר כמו צילינדר לוקסיס רב בריח זהה לאופן השימוש בכל צילינדר אחר, רק שכאן רמת הבטיחות עולה כתה.

למידע ופרטים על צילינדר לוקסיס והתקנתו בבית הלקוח צרו קשר עם “קומנדו מנעולים”: 03-6831000

 

לחץ לחיוג! 03-6831000