צילינדר אקסירה

צילינדר אקסירה

הכירו את הצילינדר המהווה את המילה האחרונה בתחום המיגון: צילינדר אקסירה. בדומה למוצר כמו צילינדר קוברה אקסירה מתאפיין גם הוא בכרטיס שכפול אך בשונה ממנו אין גישה לקוד. אחזקה ישירה בכרטיס, ורק היא, יכולה לבצע את השכפול. עוד על הקושי לשכפל את המפתח לצילינדר שכזה יסופר בהמשך. כעת – נתבונן בתכונות המנעול, ונבין מדוע הוא כל כך פופולרי ויוקרתי.

צילינדר אקסירה והפופולריות שלו בקרב לקוחות שחושבים ‘אבטחה’

לא בכדי – אנשים שבאמת מבינים באבטחה ירצו צילינדר אקסירה. זהו צילינדר ברזל תוצרת חברת THIRARD הצרפתית אשר לא ניתן לקדוח בו שכן יש לו נגד שבירה בדיוק במרכזו. לצילינדר מפתחות בצורת שפיץ אש נראים כמו קצה של מברג ריבועי. האריזה מכילה 3 מפתחות מהסוג הזה, צילינדר עם גלגל 76 מ”מ אקסצנטרי (לא מרכזי), וכרטיס בקרת שכפול מפתחות. שכפול המפתחות קשה ליישום גם בשל כך שקשה למצוא חנות מנעולים שמבצעת את השכפול: גם אם יש לכם את הכרטיס מעטים הם המנעולנים שיודעים להתעסק עם המנעול הזה. גם אם מצאתם איש מקצוע, מחיר המחירון שלו על פי רוב יהיה 280-300 ₪ PER מפתח, כלומר שכפול מפתח של מנעול צילינדר אקסירה הוא פעולה יקרה.

התקנת צילינדר אקסירה

כפי שדשנו בשכפול המפתחות המורכב, כשזה מגיע להתקנה היא נעשית אף מורכבת יותר. מעטים הם אנשי המקצוע שיודעים לקדוח ולהתקין את המנעול הזה לדלת, אך אם מנעולן מוסמך אומר לכם בוודאות שהוא יודע להתקין זאת, או מציע למכור לכם את זה בלי שביקשתם – משמע שיש לו ניסיון בהתקנת המוצר או שהוא ישלח קולגה שיש לו ניסיון שכזה.

קומנדו מנעולים – משווקי צילינדר אקסירה

החברה משווקת צילינדר קוברה אקסירה וכל מותג מוביל אחר מתוצרת הצילינדרים. חברת “קומנדו מנעולים” נחשבת למשתלמת במיוחד בענף שכן המחיר כולל גם מכירה וגם התקנה. על כן, זה לא סוד כי צילינדר אקסירה  לא יהיה זול, אך ביחס לעלותו האמתית עסקת קנייה והתקנה ב- “קומנדו מנעולים” תהיה משתלמת במיוחד ותאפשר לכם לצרוך גם את ההתקנה, בנוסף לקנייה, באותה מסגרת מחיר.

חברת “קומנדו מנעולים” מתמחה בהתקנת צילינדר אקסירה כמו גם סוגים אחרים של צילינדרים שחשוב לדעת ולהכיר. החברה מבצעת את ההתקנות בכל דלת פלדה שהיא: שריונית חסם, רב בריח, ועוד. לחברה מוניטין עצום בהתקנת הצילינדר במשרדים ובתים, והיא מחזיקה בעובדים המומחים ביותר במשק בנוגע להתקנתו.

למידע ופרטים אודות צילינדר אקסירה צרו קשר עם “קומנדו מנעולים” בטלפון 03-6831000

 

לחץ לחיוג! 03-6831000