קומנדו מנעולים

פורץ רכבים

שירות פורץ רכבים

מתי נזדקק לשירות מטעם פורץ רכבים ומדוע זה לא מהווה תסריט נדיר כפי שחושבים? כיצד, בדרך כלל, שוכחים הנהגים את המפתחות בתוך רכב נעול, ומה ניתן לעשות על מנת לחלץ אותם מכך מהר ככל האפשר?

בעבר, כשרכב יכול היה להיפתח אך ורק עם מפתח, ולא היו מפתחות אלקטקומנדוים ומנעולים אוטומטיים, הבעיה הזו כלל לא הייתה קיימת, למעט במקרים מאד נדירים בהם הנהג חזר מאיזשהו מקום, גילה שהוא שכח את המפתח ומטעמי קוצר זמן הזמין פורץ רכבים שיספק לו פתרון זמני. כיום, המנעולים האוטומטיים ברכבי המותג החדשים – פשוט הופכים את הרכב, בלא מעט מקרים, למלכודת נעילה, והטיפ שלנו הוא, במקרה כזה, לשמור על המפתחות שלכם בשבע עיניים, ולא לצאת מהרכב, גם לא ל- 2 דקות, כשהמפתח בסוויץ’ והדלת סגורה. אם עשיתם את הטעות הזו, רק פורץ רכבים יוכל לסייע לכם.

פורץ רכבים – קווים לדמותו

אל תטעו: מדובר באדם שזהו מקצועו החוקי, והוא קיבל הסמכה ואישור לעסוק בכך ממשטרת ישראל. זהו מנעולן המחזיק בתעודה המקנה לו רשות לעסוק בפרויקטים שונים בהם נדרשת פריצת דלת, כולל דלת של רכב. גם כשאתם ניגשים למדריך או ספר טלפונים, ומחפשים לפי הערך “מנעולן” – ודאו שכתוב בשורה שלו שהוא מתמחה בפתיחת דלתות של רכב, כי לא כולם יודעים לעשות את זה טוב, וכאשר מזמינים מנעולן בית אשר פחות עסק בתחום הרכב הוא גם ישתמש בשיטת הפריצה הקונבנציונלית: שבירת מנעול דלת הרכב. החלפת מנעול כזה, ועוד דרך המוסך המורשה של המותג, זו הוצאה שברבים מהמקרים פשוט יקרה ולא משתלמת.

מה כן נכון לעשות? לבדוק בשבע עיניים שהמנעולן מתמחה בפריצת רכבים, ויותר מכך – שהוא מכיר את המותג שלכם. לדוגמה, אם הרכב הוא יונדאי i35 יהיה הבדל בינו לבין Mitsubishi Outlander phev המכיל מנגנון נעילה שונה. בגדול, ברוב המכוניות פורץ רכבים מטפל באותה שיטה, להוציא ניואנסים קטנים שמאפיינים כל סוג רכב בנפרד. במסגרת פריצת רכבים משתמש מנעולן הרכב בשיטה שנקראת “כרית וסרגל”. מדובר בזוג מוצרי מנעולנות שהראשון מוצב במפתח הדלת הנעול לצורכי ניפוח והטמעה של חומר מיוחד, והשני – מבצע את הפריצה עצמה באמצעות הטמעתו בפתח ודחיפת הפתח על ידי “דגדוג” המנעול. בשיטה זו מתיר פורץ רכבים את הדלת שלכם שלמה, ללא שבר במי מחלקי המנעול. ההבדל בין סוגי הרכב השונים מתבטא בעיקר בהיקף השימוש בכרית פריצה, בזווית שצריך למקם את הסרגל, וכד’, ועל כן – חשוב מאד לאתר מנעולן אשר מתורגל ספציפית בסוג הרכב שלכם, לשם ביצוע פעולה מהירה וחלקה.

פורץ רכבים מומלץ – מתמחה בכל מותגי הרכב על דגמיהם וסדרותיהם

מומלץ לפנות לחברת קומנדו מנעולים, בה יושבים מומחים לכל סוגי הרכבים. הם כבר ישמו בשטח שיטות רבות לדגדוג מנעולי רכב ופריצתם שלמים, ויודעים לעשות זאת גם על רכבים נדירים במיוחד. אם נתקעתם עם הרכב – חייגו קומנדו מנעולים.

לתיאום ביקור פורץ רכבים לשם פריצת הרכב חייגו 03-6831000

שירות פורץ רכבים בתל אביב   פורץ רכבים ברמת גן ובכל אזור המרכז.

פנו אלינו להצעה משתלמת