פורץ כספות

שירות פריצת כספות

כאשר יש כספת בבית לאורך זמן יש שירותים שונים הנדרשים עבור הכספת. לעתים לא מצליחים לפתוח את הכספת ויש צורך בפורץ כספות. אם אתם זקוקים לשירותי פורץ כספות חשוב לבחור אותו בחכמה ומתוך מחשבה. רבים זקוקים לשירותים שונים לאחר שרכשו כספת ובמהלך השנים אשר הם מחזיקים את הכספת ברשותם. פורץ כספות נדרש כמובן כאשר יש קשיים בפתיחת הכספת מסיבות שונות מבעיה של תקלה במנגנון, או בעיה של שכחת קוד הפתיחה.

שירותים נדרשים לכספות

מנעולן אשר מטפל בכספות יוכל להציע לכם עוד מגוון שירותים של טיפול בכספות כמו למשל תיקון כספת שהתקלקלה, הסרת כספת בנויה בתוך גומחה או קיר ועוד. אנשים שונים מתייעצים עם מנעולן כספות טוב גם לפני רכישת כספת. מנעולן הוא האיש שיכול לתת לכם את ההמלצות הטובות ביותר לגבי כספות ותוכלו ללמוד רבות מחוות הדעת שלו איזה כספות לקנות. מנעולן עם ניסיון וידע יכול לבצע גם עבודות כמו התקנת הכספת וכיוונה כדי שתוכלו לעשות בה שימוש טוב וליהנות בבטחה מהכספת החדשה שלכם.

סוגים שונים של כספות

יש סוגים שונים של כספות יש כספות מכניות וכספות דיגיטליות יש גם סוג כספות לשימושים שונים. יש כספת שמטרתה להגן על התכולה מפני נזק כמו נזק אש וניתן לשמור בה מסמכים חשובים או חומר שמור על דיסקים או כונן מחשב ויש כספות שנועדו להגן מפני גנבים שבהן לרוב שומרים כסף, תכשיטים וחפצי ערך יקרים אחרים. אנשים רבים קונים היום כספת, גם מסיבות הגנה מנזק וגניבה ויש מקרים בהם אנשים מבטחים תכולה של הבית ונדרשים לרכוש כספת כדי לשמור בה חלק מהתכולה של חפצי ערך כדי שהביטוח יחול על התכולה.

שירותי פורץ כספות

כאשר אתם זקוקים לפריצה של כספת תצטרכו לעדכן את פורץ הכספות לגבי סוג הכספת מדוע יש לפרוץ אותה ומה הבעיה שבשלה קשה או בלתי אפשרי לפתוח את הכספת. יש מקרים שניתן לפרוץ את הכספת בלי לגרום לה נזק ולכן כדאי לקרוא למנעולן מנוסה שיפרוץ בזהירות ובעדינות את הכספת בלי להרוס את הכספת וכמובן בלי לפגוע בתוכן של הכספת.

תמיד כדאי לראות שאיש המקצוע שמגיע הוא מנעולן עם רישיון וניסיון בפריצת כספות

לחץ לחיוג 03-6831000