פורץ אופנועים

פורץ אופנועים מוסמך

יש לכם אופנוע בבעלותכם או בחזקתכם? תמיד כדאי שיהיה לכם פורץ אופנועים זמין 24 שעות ביממה.

בניגוד למה שמקובל לחשוב, אופנוע הוא כלי שניתן בקלות לשכוח בו מפתח, במידה מסוימת יותר מאשר ברכב הפרטי, שכן ברכב – סגירת הדלת מהווה מעין “טקס” שבמסגרתו גיליתם ששכחתם דבר או שניים, וזה מאפשר לכם זמן לגלות זאת לפני עזיבתו הסופית. באופנוע הכל קורה באינסטנט, ומאד מפתה לפתוח את המושב אחרי הנסיעה כדי להוציא משם את חפציכם שבפנים, כמו גם את הארגז האחורי. בדיוק במקומות האלה שוכחים מפתחות, וכאשר הארגז או המושב ננעלו עם המפתחות של האופנוע בפנים זה מחייב הזמנת פורץ אופנועים.

מיהו פורץ מנעולים וכיצד מאתרים אותו במדריך בעלי מקצוע?

יש לחפש בקטגוריה של מנעולנים, אבל חשוב לשים לב לא לבחור כל מנעולן אלא מנעולן אשר ידוע כי התמחה בנושא פריצת אופנועים. מדוע זה כל כך חשוב, ובמה זה שונה משאר שירותי המנעולנות? במנעולנות-בתים סטנדרטית נהוג, כידוע, לשבור את מנעול הדלת על מנת שניתן יהיה לפתוח אותה, והנזק אינו מוערך כיקר בדרך כלל, כולל לא התקנת המנעול החדש. הרס מנעול של אופנוע מוציא אותו לגמרי מכלל פעולה, והנזק נאמד במאות עד אלפי שקלים למנעול. בתהליך פריצת אופנועים קיימות שיטות לדגדוג מנעול המושב או הארגז ושליפת הדלתות שלהם כשהן שלמות ללא נזק למנעול. מעטים הם המנעולנים אשר בקיאים בנושא זה, אך אם מחפשים ניתן להגיע לשירות.

פריצת מושב של אופנוע

פריצת מושב של אופנוע היא ליבת עיסוקו של פורץ האופנועים. לרוב, מפתחות ההתנעה והמושב נשכחים בתוך המושב עצמו, עוד יותר מאשר בארגז האחורי כפי שהוכח בלא מעט מקרי עבר. פריצת מושב של אופנוע נעשית באמצעות כלים פשוטים, ללא מקדחה או דיסק פריצה.

מנעולן טוב,שיודע לפרוץ אופנועים אמור לפרוץ בתוך זמן קצר ומבלי לגרום נזק למי מרכיבי האופנוע, ודאי שלא למנעולים.

שיחזור מפתח אופנוע

שכפול מפתחות לאופנוע

אל תחכו לפעם הבאה שתתקעו בלי מפתח? הזמנתם פורץ אופנועים? כעת דאגו לשכפל את המפתח ולשמור אותו במקום נפרד מהצרור שלכם (למשל בתוך הארנק) על מנת שאם הוא יינעל שוב – יהיה לכם איך לחלץ אותו ללא סיוע של מנעולן אופנועים.

במסגרת הליך פריצת אופנוע מוצע לכל לקוח שירות שכפול מפתחות.

חברת קומנדו מנעולים מתמחה בשירותי פריצת אופנוע מכל סוג

לקומנדו מנעולים ניסיון רב בתחום הפריצות לאופנועים. קומנדו מנעולים יכולה לדאוג לכם לפריצת מושבי אופנוע, ארגזים ושכפול מפתחות האופנוע. החברה נחשבת למותג נדיר המתמחה בכל פרויקט פריצת אופנועים ללא שבירה או נזק למנעול.

למידע על פורץ אופנועים המספק שירותי פריצה מתקדמים – חייגו 03-6831000

 

Call Now Buttonלחץ לחיוג! 03-6831000