מנעול כספת

מהו מנעול כספת

מנעול כספת הוא מנעול בעל מבנה של מנעול שנועל כספות: כשמסובבים את המפתח בצילינדר – יוצאים 3 ברזלים גליליים ונכנסים לתוך המשקוף. מדובר בברזל חזק, חסין אשר הפורצים מכירים היטב: הם פשוט לא מסוגלים לו. לכן, אל תתמהמהו: אם יש לכם דלת פלדה מכל סוג – מרב בריח ועד שריונית חוסם ואין לכם עדיין מנעול כספת מומלץ להזמין אותו בהקדם. הוא מתאים גם בהתקנה כמנעול נוסף, למשל מנעול עליון, כשהמנעול התחתון יכול להישאר המנעול שלכם.

שני מנעולים עדיפים על האחד במיוחד כשמדובר במנעול כספת

התקנת מנעול מסוג זה במעלה הדלת יכולה להיות מועילה מאד לכל בעל בית, לשפר את אבטחת הדלת ולמנוע גישה אליה מכל פורץ. כבר היו מקרים בהם היו פריצות לבתים, ובמקום לפנות לחברה להתקנת מערכות אזעקה, הצבת מנעול כספת פשוט מנעה פיזית את הפריצה הבאה, וזה כמובן הוביל להסתלקות הפורצים מאזור הבית אחת ולתמיד. על כן, התקנת מנעול עליון גם חוסכת לכם בעלויות אבטחה נוספות וגם מהווה בעצמה את אמצעי המיגון הטוב ביותר.

פתיחת מנעול הכספת כשהוא מותקן כמנעול עליון

הפתיחה מתבצעת באמצעות מפתח דק המוכנס לתוך מסגרת עם חור מנעול. המסגרת, אשר צורתה כצורת סיכה מזיזה את משקולות המנעול אשר מזיזות את הגלילים הנועלים את הדלת.

התקנת המנעול הלכה למעשה

מנעול כספת מצריך ידע של מומחים לביצוע התקנתו. ההתקנה אינה עורכת זמן אך מצריכה ידע לגבי סימון החורים של המנעול על המשקוף, ריתוך המשקוף בהתאם לחורים שסומנו, הטבעת המנעול בדלת, הברגתו, ועריכת ניסויי כלים בטרם סיום פעולת ההתקנה. אנו לא קוראים לכם להחליף את המנעול, משום שלא צריך. ניתן לשדרג את מערך המנעולים בדלת כך שתהיה דלת עם מנעול שני – הוא מנעול עליון המתפקד כמו מנעול של כספת. התקנת מנעול כספת מתבצעת על ידי מנעולן מוסמך. כאן תדעו בדיוק למי לפנות  כאשר אתם מזמינים את השירות.

בחירת המנעולן להתקנת המנעול

זהו מנעולן אשר מנעול כספת צריך להיות לו ברשימת המלאי. בנוסף, עליו להיות בקיא בהתקנת המנעול, ביצוע החורים בצורה סימטרית והטבעת המנעול כנדרש על הדלת.

קומנדו מנעולים – המנעולנים שלך להתקנת מנעול כספת.

בחברת “קומנדו מנעולים” יבצעו לכם את ההתקנה בצורה מקצועית אשר אינה משתמעת לשתי פנים. בחברה מועסקים מנעולנים מקצועיים מהשורה הראשונה אשר יספקו לכם את המנעול וגם יתקינו אותו במעלה הדלת, בנוסף למנעול הקיים בה כרגע.

להתאמת פגישה עם מנעולן מוסמך להתקנת מנעול כספת, צרו קשר עם “קומנדו מנעולים”: 03-6831000

 

לחץ לחיוג! 03-6831000