מנעול דואר

מנעול תיבת דואר עד הבית – פריצה והחלפה

התקנת מנעול תיבת דואר

מדוע לעתים יש צורך להחליף או לטפל במנעול הדואר שלכם?

מנעול דואר הוא המנעול לתיבת הדואר שלכם. מנגנון המנעול פשוט יותר מזה של רוב מנעולי הדלת ומומלץ להחליפו במקרים הבאים. איבדתם את אחד המפתחות לתיבה.

מספיק שעותק אחד של המפתח אבד וזה יהווה הזדמנת לפריצת התיבה שלכם. אל תתנו לפורצים הזדמנות לעשות זאת.

הסיבה השנייה היא כאשר הבית, וכמובן התיבה של הבית, אינם מיד ראשונה. לדייר הקודם עדיין יש גישה לתיבת דואר. כפי שהחלפתם מנעול בדלת, חובה להחליף מנעול לתיבת דואר על מנת שלא יהיה סיכוי שהוא יחדור לכם לתיבה.

 

החלפת מנעול תיבת דואר

בביצוע החלפת מנעול דואר, מגיע מנעולן לביתך, בוחן את המנעול, מסיט את הלשונית שלו, ומגיע לבורג הפנימי אשר הברגתו החוצה שולפת את המנעול. בהחלפת מנעול דואר מסתמכים על פירוק הבורג הפנימי והתקנת מנעול חדש.

משך התהליך מהיר מאד: זו אחת הפעולות הקלות והבסיסיות בתחום המנעולנות. יחד עם זאת, מומלץ מאד להזמין איש מקצוע שיעשה זאת עבורכם במקרים אשר מנינו: אובדן של מפתח או מעבר לבית יש שניה.

הסיכוי הקלוש ביותר שצד שלישי מחזיק במפתח של התיבה שלכם פשוט הופך את המנעול הנוכחי שלכם בתיבה ללא כדאי.

 

אחד המפתחות אבד – סיבה טובה מספיק לביצוע החלפת מנעול דואר

מנעול לתיבת דואר יידרש להחלפה במקרה זה. לא ניתן לדעת איפה המנעול נפל, והאם מוצא המפתח יודע או לא יודע שהוא פותח את תיבת הדואר שלכם. עדיף להתנהל בראש שקט ולדעת שהוא לא יוכל לעשות כלום עם המפתח שמצא, וזאת על ידי החלפת מנעול דואר.

 

מעבר לבית חדש שכל הציוד בו, כולל המנעולים, הוא יד שניה

במקרה כזה, סביר להניח שהדבר הראשון שתעשו – תחליפו  את מנעולי דלתות הכניסה שלכם. ומה עם מנעול תיבת דואר אשר בחזקתכם? ידוע לכם שהמפתח נמצא ברגע זה ממש אצל הבעלים הקודם? עדיף לא לתת לו או לבאי כוחו רעיונות: מחליפים מנעול דואר מהרגע שתפסתם בעלות על הבית.

 

פריצת מנעול תיבת דואר

פעולה כמו פריצת מנעול תיבת דואר נועדה הן למי שאיבד את המפתח שלו, והן למי שקרתה לו תאונת פתיחת תיבה, למשל היתקעות של שבר מהמפתח שלכם בתוך חור המנעול. במקרה כזה תתבצע פריצת מנעול תיבת דואר על ידי חילוץ השבר של המפתח, או על ידי עקירת המנעול והתקנת מנעול דואר חדש, תלוי מהו המקרה הנקוב.

 

מומחים לתיבות דואר – קומנדו מנעולים

בקומנדו מנעולים ידעו לטפל בכל מנעולי תיבות הדואר – ממנעול סטנדרטי ועד מנעולים עם מפתח עגול מסתובב.

פריצת מנעול תיבת דואר והתקנת מנעול חדש תתאפשר בכל סוגי התיבות: בבניינים ובבתים פרטיים כאחד.

למידע ופרטים על מנעול תיבת הדואר שלכם ואפשרויות הפריצה וההחלפה שלו צרו קשר ב- 03-6831000

לחץ לחיוג! 03-6831000