מנעול ביומטרי

התקנת מנעול ביומטרי

מנעול ביומטרי הוא מנעול מדויק ביותר, שכן הוא היחיד שמכיל מזהה חד ערכי: טביעת האצבע שלכם. המנעול פשוט נפתח על ידי הטבעת טביעת האצבע על גביו או סריקתה. היתרון: נוחות, חוסר מאמץ בפתיחת דלת הבית, וכמובן – דיוק מרבי שלא מאפשר פריצה בשום צורה. מנעול ביומטרי עשוי מחומרים חזקים ויציבים ולא ניתן לשבירה מכל סוג.

מה מכיל המנעול?

מנעול טביעת אצבע, ומתחתיו – ידית סיבוב שמשתחררת אם הטביעה נכונה. מעליו ניתן למצוא צג דיגיטלי לא צבעוני שמדווח מה ביצעתם במנעול והאם הטביעה המוטבעת תקינה או לא. מעל הצג – ישנו מקום להקשת קוד במקום טביעת אצבע. האופציה קיימת בשל כך שילדים מתחת לגיל 6 אינם ניחנים עדיין בטביעת אצבע שניתנת לזיהוי על ידי מנעול כזה, ולכן בשבילם ניתן קוד על מנת להיכנס הביתה. כמו כן, אם חזרתם מהעבודה עייפים, והנחתם עקום את האצבע ללא סבלנות למצוא את מקור הטעות, ניתן להקיש קוד ולהיכנס.

כיצד ניתן להזמין מנעול ביומטרי?

מנעול ביומטרי מזמינים ממנעולן מוסמך ומשלמים על המוצר עצמו ועל ההתקנה גם יחד. התקנת המנעול אינה עורכת זמן רב, אך חשוב שכל בעלי טביעות האצבע שיהיו זכאים להיכנס הביתה יהיו נוכחים על מנת שטביעת האצבע שלהם תוגדר. במידה ורק אתם תהיו נוכחים בהתקנה, ניתן לספק קוד ליתר המשתמשים, ולהגדיר את טביעת האצבע שלהם בביקור נוסף.

יתרונות המנעול הביומטרי

  • אינו מצריך מאתנו לסחוב מפתח.
  • הפתיחה – מידית, על סמך הושטת האצבע בלבד.
  • על כל תקלה לא צפויה שיש במנגנון הביומטרי – קיימת גם אופציה להכנסת קוד.

יצוין כי אם מתרחשת תקלה במנגנון הביומטרי, פנו למנעולן שהתקין לכם את המנעול, אשר ידאג לזהות את התקלה ולהשיב לכם מנגנון תקין. ברוב המקרים, כאמור, זה לא יקרה השימוש הנפוץ ביותר המנעול הוא – כניסה ביומטרית על ידי בני הבית על ילדיהם מעל גיל 6. עוזרים ועוזרות בית, וילדים קטנים נכנסים עם הקשת קוד. מנעול ביומטרי מקובל מאד לשימוש גם במשרדים, שם מתבצעת חלוקה שכזו בקרב העובדים והנהלת המשרד.

התקנת מנעול ביומטרי על ידי “קומנדו מנעולים”

חברת “קומנדו מנעולים” תבצע עבורכם התקנת מנעול ביומטרי עבור דלתות כניסה שונות. המנעול, אשר נקרא גם מנעול טביעת אצבע ידאג לכל צרכי האבטחה שלכם בבית ובמשרד ויאפשר כניסה יעילה ומבוקרת. התקנת מנעול ביומטרי מתבצעת על ידי מנעולן המתמחה בתחום. טביעות האצבע והקודים השונים יוגדרו בסיום ההתקנה.

לכל הפרטים אודות מנעול ביומטרי, המכיל מנעול טביעת אצבע וקודן – צרו קשר עם קומנדו מנעולים 03-6831000

לחץ לחיוג! 03-6831000