מנעולן

מנעולן קומנדו מנעולים - פורץ » מנעולן

מנעולן מוסמך – קווים לדמותו

המנעולן המוסמך הנו סמכות מקצועית בנושא מנעולים, דלתות, פריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת כספות, וטיפול בכל הקשור למנעול תקול – ממנעול הרכב/האופנוע ועד מנעול הדירה. המנעולן מספק גם שירותים לדלת שאינם שירותי מנעולנות: התקנת דלת מחדש, כיוון דלת, הגבהת דלת, התקנת צילינדר מחדש, התקנת צילינדר חדש על הדלת, תיקון מנעול והחלפה או שדרוג למנעול חדש. מנעולן מוסמך שואב את סמכותו המקצועית בלימודים בבית ספר שרשאי ללמד מנעולנות. בישראל, אדם העובר את בחינות ההסמכה של אותו בית ספר ואת בחינות ההסמכה הממשלתיות שלאחריהן זוכה לתעודת מנעולן באישור המשטרה. פירוש הדבר, שאם אדם מן היישוב יסתובב עם מקדח ליד דלת הוא ייחשד בפריצה, אבל אם מנעולן יסתובב שם ויציג תעודה מתאימה, הוא יאובחן כמנעולן על ידי השוטרים ולא ייעצר.

איתור מנעולן – שלבים לקראת סגירת עבודה

חייבים לעשות את האבחנה בין מצבי לחץ למצבי רוגע. ברור שאם יש לכם עכשיו את כל הזמן שבעולם, ואתם מעוניינים להחליף את הצילינדר שלכם לצילינדר אקסירה, בוודאי שתעשו סקר שוק, תחקרו ותזמינו את המנעולן הכי טוב והכי מומחה. ומה יקרה בחירום, למשל כשתיתקעו מחוץ לבית או למכונית? במצב כזה, זה מאד מפתה להזמין את איש המקצוע הראשון שרואים אך האמת לאמיתה היא שזו טעות מרה. לא כל מנעולן הוא בהכרח מקצועי בתחום לו אתם רוצים שירות, ויתרה מכך – לא לכולם יש את האתיקה המקצועית להודות שהם לא מומחים ולהפנות למנעולן אחר. הדבר עלול להוביל לתוצאות טראגיות שלא הייתם רוצים לקחת בהן חלק, והרי הן לפניכם (נכתב על סמך ניסיון לקוחות מן העבר):

פריצת רכב על ידי שבירת המנעול וחלקים מהדלת – טעות מרה של מנעולן מתחיל. הדבר הנכון לעשות הוא לפרוץ ללא השבירה, שזה אומר – לבצע מניפולציות מתוחכמות לדגדוג המנעול ושליפת הדלת כשהיא שלמה. על טעות כזו משלם הלקוח סכום נכבד שאם יטיל אותו על הביטוח הוא יקבל מזמן פרמיה יקרה יותר להבא.

פריצת תא כפפות של קטנוע או אופנוע באמצעות שבירה – עוד טעות של מנעולן מתחיל. אל תיגררו אליה בכלל. פשוט אמרו בנימוס שאתם לא יכולים לקבל את השירות ופנו למנעולן אחר שייאות לבצע את הפריצה ללא שבירה.

פריצת מנעול אמריקאי של דלת מבנה נייד עם שבירה – זו אמנם טעות אבל לא כל כך מרה כי מעט מאד מנעולנים ישראלים יודעים לעבוד עם מנעולים אמריקאים, מה גם שהספיגה על מנעול חדש מבחינה כלכלית אינה מהווה מחיר כה גבוה שיצריך בהלה. יחד עם זאת, קיימים מנעולנים שלמדו בארה”ב על המנעול הזה והם יוכלו לבצע גם את הפריצה ללא שבירה וגם את ההתקנה מחדש של אותו מנעול ללא שבירה, במידה ובפעם הקודמת שהזמנתם מנעולן הוא שבר לכם אותו.

קריאה למנעולן שלא בקיא במנעולים המחוסמים כמו אקסירה או MT5 – היגררות ניסיון הפריצה לדקות ארוכות, העלאת חרס ביד המנעולן, וייתכן כי גם ייגרם נזק לדלת. לא לקרוא למנעולן אנונימי כשאתם יודעים שאלה המנעולים שלכם. רק מנעולן שתחום התמחותו הוא המנעולים הכבדים יידע באמת לעשות את העבודה בפריצה לדלת כזו.

לכן, אנו למדים מכך שהשלבים לקראת סגירת עסקה עם מנעולן הן בשגרה והן בחירום הם על פי הדמיית השיחה הבאה:

לקוח: “שלום, אני מעוניין להזמין מנעולן לפריצת רכב יונדאי i10 שננעלה לו הדלת”

מנעולן: “אני בדרך אליך”

לקוח: “במה הפריצה כרוכה? אתה הולך לשבור את המנעול”?

אם התשובה היא לא מוחלט, תוך סיפוק פירוט מה הולך לקרות – תגידו לו כן.

אם התשובה היא כן (הולכת להתבצע שבירה) – תגידו לו שלא יגיע ומצאו מישהו אחר.

להלן דוגמה לתסריט נוסף של שיחה, הפעם בנושא מנעול ביתי.

לקוח: “שלום, אני מעוניין להזמין מנעולן לפריצת דלת עם צילינדר דינאמיק”

מנעולן: “זה הרכש החדש של רב בריח, לא”? (המנעולן מראה ידע בסיסי על הצילינדר, זה סימן טוב).

לקוח: “כן, אבל הדלת שלי היא שריונית חוסם”

מנעולן: “אני בדרך אליך ואיתי – מומחה לדלת זו”

גם זו דוגמה לשיחה טובה בה ניתן לסמוך על מנעולן זה בעיניים עצומות ולא לחשוש שמא הפריצה תהיה באיכות נמוכה שתכניס אותך למרוץ קניות מנעולים וצילינדרים מחדש. גם אם זה כן יהיה גורלן, מנעולן טוב לא ייתן לך להיכנס למרוץ, אלא יהיה שם לספק לך את הסחורה ובמחיר נגיש יחסית.

משימות נוספות באדיבות המנעולן

המנעולן מבצע גם שירותי דלת שגרתיים כמו הנמכה לקראת התקנת דקים או פרקטים, הגבהת דלת שהתעקמה או התנמכה כתוצאה ממזג האוויר, ועוד כל מיני שירותים הנוגעים לדלת. במשרדים, מנעולן מוסמך אמון אף על התקנת ידית בהלה והחזר דלת, הרכיבים שהופכים את הדלת לכזו שלא עומדת במקום אלא חוזרת כל פעם שהיא במצב משוחרר. ידית הבהלה היא הידית שפותחת אותה הלכה למעשה.

קומנדו מנעולים

קומנדו מנעולים היא חברת בוטיק המעסיקה מנעולנים בכל התחומים. מנעולן של קומנדו מנעולים הוא איש מקצוע בכל רמ”ח איבריו, מה שאומר שהוא תמיד גם יישאר מעודכן לגבי מנעולים חדשים ויציע לכם להשתדרג, וגם יהיה שם ברגע האמת כשתצטרכו פריצה הבייתה. בקומנדו מאמינים שאנשי המקצוע והלקוחות מסביב הם כמו משפחה ואכן יש לנו מאגר לקוחות קבועים שנשאר אתנו מזה שנים.

אם יש לכם ספק, אין ספק: פנו לקומנדו מנעולים וזכו לשירותי מנעולנות ברמה שלא הכרתם! 03-6831000

 

Call Now Buttonלחץ לחיוג! 03-6831000