מנעולן 24 שעות

שירות מנעולן 24 שעות בכל אזור המרכז

לעולם לא תוכלו לדעת מתי תיתקעו מחוץ לבית, או חלילה – בתוכו כשכל החברים והשותפים שלכם לדירה אינם, עם המפתחות עליהם. לא ניתן לשער מתי הדברים הללו מתרחשים משום שהם קוראים באינסטנס. ישנן דלתות שטריקה תמימה מובילה לנעילה, למשל, ושם זה קורה לא מעט. שירות מנעולן 24 שעות ניתן עבור כל סוגי המנעולים, לרבות נעילת אופנוע או רכב 4 גלגלי. להלן מקבץ הוראות תקשורת עם המנעולן בשעת אירוע.

הזמנת מנעולן כשנתקעים מחוץ לבית: הסוללה בטלפון הניד עומדת להתרוקן

זהו מקרה קלאסי שפשוט קורה כל הזמן. הלקוח הנתקע מתנהל בלחץ בשל החשש שתיגמר הסוללה והוא לא יצליח להכווין את המנעולן אליו. במקרה כזה תהיו תכליתיים, וזה הרבה יותר קל מאשר כשנתקעים בתוך הדירה, משום שאתם בחוץ, והרבה יותר קל לתאם נקודת ציון. אם הבית נמצא בכתובת מדויקת, פשוט מסרו אותה. אם הבית אינו נמצא בכתובת מדויקת (למשל – מדובר במשכיר דירות שבכתובת מס' 16 ברחוב מסוים יש לו 20 מכולות וקשה למצוא בדיוק אתכם) דאגו למצוא אתר בולט בקרבת מקום, אשר ניתן להכוונה, וקבעו עם המנעולן שם.

הזמנת מנעולן כשנתקעים בתוך הבית: החברים בעבודה ואתם תלויים במנעולן שיגיע מבחוץ

במקרה כזה חשוב מאד להיות מדויקים במיקום שלכם. גם אם המנעולן ימצא את הבניין ולא את הדירה, לא נעשה כאן כלום שיעזור לכם. לכן, אם אתם יודעים שיש כשל הכוונה בבניין, למשל – אין מספרי דירות, ציינו סימן כלשהו שניתן יהיה להגיע אליכם. לדוגמה: "קומה שנייה, הדלת שמימין לגרם המדרגות ממולו". כמובן שבמקרה כזה המנעולן ידפוק ויוודא שאתם הם אלה שהזמינו מנעולן 24 שעות, בטרם ביצוע הפריצה בפועל.

כיצד מתומחר השירות?

תמחור שירות מנעולן 24 שעות תלוי בלא מעט פרמטרים: החל ממחיר העלות של המוצרים שצריך לספק לכם, כגון מנעולים, צילינדרים או כל רכיב אחר שנפגע במהלך הפריצה, כלה במחיר ההתקנה ועד לעלות הגולמית של הפריצה. עלות זו משתנה בהתאם לזמני הקריאה. בלילה, ובייחוד בשעות הקטנות, המחיר יקר יותר בשעות קונבנציונליות של יום עסקים סטנדרטי. החברה ששלחה אליכם מנעולן 24 שעות תנפיק חשבונית ובה מצוינים כל השירותים שבגינם חויבתם.

קומנדו מנעולים מספקים שירותי מנעולן 24 שעות

לכל בעיה המצריכה פריצה לבית, בין אם ננעלתם בפנים ובין אם אתם תקועים בחוץ, ניתן לפנות לחברת קומנדו מנעולים המספקת לכם מנעולן 24 שעות בתוך זמן קצר מפתיחת הקריאה. החברה תבחר פורץ דלתות בהתאם לסוג הדלת, וסוג המנעול: כל מנעולן מתמחה בתחומים ספציפיים.

יש לנו גם שירות למקרה של פריצת רכב או אופנוע בכל שעה.

ליצירת קשר ראשונית על מנת לתאם ביקור של מנעולן 24 שעות צרו קשר בטלפון 03-6831000

 

 

לחץ לחיוג 03-6831000