מנעולן חירום

שרות מנעולן חירום

מהו מנעולן חירום ומתי תזדקקו לו? מדוע חשוב שלכל אחד יהיה בספר הטלפונים גישה למנעולן לשירותי חירום? מנעולן המצבע שירותים בחירום הוא כזה הניצב בבית הלקוח 24 שעות גם באמצע הלילה וגם ביום השבת. מנעולן חירום יכול וצריך לטפל בכל סוגי המנעולים – החל מרב בריח ועד למנעול של יחידת דיור ארעית. חברה המעסיקה מנעולני חירום ורוצה להתנהל באופן מקצועי צריכה לסווג את המנעולנים שלה לפי תחומי התמחות ולשלוח את המומחה המתאים לבית הלקוח. לדוגמה: אחד המנעולנים בחברה השתלם בארצות הברית. בחברה התקבלה קריאה משוכר דירה שהמשכיר שלו קנה את יחידת הדיור באותו אזור בו למד המנעולן. סביר שהחברה תשלח אותו לטפל במנעול.

מהו היתרון של שיטת העבודה לפי מומחים?

מינימום שברים במנעול, מקסימום תסריטי פריצה חלקה ללא לכלוך. נכון, ישנם מנעולים שהם טאבו והדרך היחידה לחדור אליהם היא לשבור אותם. כאלו הם כל המנעולים החזקים המתאימים לרב בריח ולדלתות שריונית חסם: מנעול כספת, מנעול רתק, וצילינדרים כמו mt5 שלא ניתן לקדוח בהם. יחד עם זאת, ישנם לא מעט מנעולים שניתן לפרוץ אותם מבלי שהמנעול, הצילינדר או מי מחלקי הדלת ייפגע.

פריצה לרכב ולאופנוע

מנעולן חירום עוסק גם במתן שירותים אלו. מנעולן שירותי חירום מספק אותם גם עבור דלת המכונית, סוויץ’ המכונית, תא כפפות האופנוע וסוויץ’ האופנוע. בשונה מבתים, כאן אין מקום לשברים בכלל. מי שאינו עושה זאת בלי שבירה, לא נשלח על ידי החברה. מדוע? משום שמנעול של רכב או של אופנוע משמש את בעליו כל העת, ולא ניתן לאפשר לבעלים לחכות יום או 24 שעות להתקנת מנעול חדש, מה גם שהתקנת מנעול חדש בדרך כלל רק חברת הרכב או האופנוע זכאית לעשות, וזה שירות יקר לכל כיס. לכן, בתחום המנעולנות – בו מודעים למחירים בחוץ, עושים הכל כדי לא לשבור אף חלק באופנוע או ברכב על מנת לפרוץ אליו.

עלות מחיר פריצת מנעולן חירום

העלות מורכבת מזמן הקריאה: שבת או לילה יקרים יותר מיום עסקים או שעות הבוקר/צהריים. בנוסף, גם לעבודה של המנעולן יש מחיר. פריצה של מנעול יוקרתי כמו מנעול רתק תעלה לכם יותר מפריצה של מנעול קל לפריצה. בנוסף, ישנו הממד של זמן העבודה. ייתכן כי על אף שכל הצדדים: הלקוח והמנעולן יחשבו שמדובר בשירות ממושך, אך יופתעו שהפריצה נעשתה מהר יותר (קורא הרבה בתחום הרכב למשל, שדלת נפרצת מהר יותר ממה שסברו) – המחיר ירד בשל זמן עבודה מופחת.

קומנדו מנעולים – מטפלים במנעולים שלכם בחירום

בחברת “קומנדו מנעולים” מועסקים מנעולנים מוסמכים לכל התחומים: פריצת רכבים, אופנועים ופריצות לבתים. גם בתחום הבתים, מעסיקה החברה מנעולני חירום מומחים לכל צילינדר ומנעול בנפרד.

לפרטים אודות מנעולן חירום צרו קשר עם קומנדו מנעולים: 03-6831000

 

לחץ לחיוג! 03-6831000