מנעולן דלתות

שירות מנעולן דלתות

מנעולן דלתות הוא פורץ מקצועי אשר יכול לחלץ אתכם ממקרים בהם נעלתם את עצמכם מחוץ לבית או בתוך הבית ללא מפתח – בשוגג. כאשר מוגדר מנעולן דלתות כמקצועי – פירוש הדבר שהוא מנעולן מוסמך שהוסמך לתפקידו על ידי מוסד לימודי בפיקוח משטרת ישראל.

יחד עם זאת, ישנם כל מיני מנעולני דלתות מקצועיים, ועל מנת לדעת שמי שמולכם הוא בהחלט מוצלח בתחומו – עליו להיות בקיא בסוגי מנעולים רבים ככל הניתן. מה ההבדל בין מנעולן בקיא למנעולן ממוצע?

פריצת הדלתות – מהו הנדרש, ומה מצופה ממנעולן מקצוען בעל רמת בקיאות גבוהה?

בגדול, נדרש לפרוץ את הדלתות מנעולן דלתות באשר הוא יכול, עקרונית, לטפל בכל מנעול שיתנו לו באופן דיי פשוט: להשתמש במקדח שלו במטרה לשבור את משקולות המנעול ועל ידי כך – לפתוח את הדלת.

יתרונות השיטה: מהירה, לא גורעת מכם זמן, מאפשרת להיכנס במהרה הביתה. חסרונות: זה כרוך במנעול שבור ומושבת שצריך להחליף.

המנעולן אמנם מספק את המנעול אבל קוראים כאן 2 דברים: אתם גם משלמים על מנעול נוסף וגם צריכים לחכות למנעולן מומחה שיתקין את המנעול.

מסקנה: מנעולן המוגדר מומחה הוא כזה שיודע לטפל ביעילות בכל המנעולים, להרכיב גם מנעולים נדירים בשימוש בישראל, ולהשתדל לסיים כמה שיותר מקרי פריצה ללא שבירת המנעול אלא על ידי דגדוגו ופתיחתו. לצערנו זה לא תמיד אפשרי משום שיש מנעולים שהם כה חזקים אשר שבירה מהווה הפתרון היחיד לפרוץ אותם: מנעול כספת, מנעול רתק וכד’, אבל במנעולים מסיביים פחות, פורץ שתחום התמחותו הוא אותו מנעול יכול לדעת לפרוץ אותו ללא שבירה.

שירותים נוספים בביצועו של מנעולן דלתות

  • החלפת צילינדר
  • תיקון דלת שיצאה מכיוון או נוטה מטה ויוצרת חיכוך עם הרצפה.
  • הסרת חלודה ממנעולים וצילינדרים של דלתות מושבתות.
  • אספקת מנעולים מיוחדים: מנעול כספת, מנעול ביומטרי, מנעול קודן מכני ומנעול קודן חשמלי.

האספקה של מנעולים אלה כוללת גם התקנה.

על בית “קומנדו מנעולים”

קומנדו מנעולים הנה חברת בוטיק בענף המנעולנות. החברה אשר הועסקה בקרב לקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד דואגת תמיד לספק מנעולנים איכותיים הבקיאים בסוגים רבים של מנעולים. קברניטי החברה ידעו בדיוק איזה מנעולן מתאים לאיזו בעיה, ועל כן אף פריצה לא תיעשה בצורה חובבנית או בצורה אשר יכלה להיגמר עם פחות נזק מהמתרחש בפועל.

מנעולן בתל אביב מטעם חברת קומנדו מנעולים מעניקים שירותי מיגון ומנעולנות לבית ולעסק, שירות אדיב ובאיכות חסרת פשרות

מנעולני הדלתות של “קומנדו מנעולים” יטפלו בכל בעיה בדלת – מפריצה ועד שיפוץ והתקנה.

לכל הפרטים אודות הזמנת מנעולן דלתות התקשרו 24/7 לקומנדו מנעולים 03-6831000

Call Now Buttonלחץ לחיוג! 03-6831000