מנעולן במרכז

מנעולן באזור המרכז הוא איש מקצוע נפוץ ביותר. זה נחשב לאזור בו התחרות בין מנעולנים היא הגדולה ביותר בארץ. ממנעולני תל אביב ועד לעמיתיהם באזורי השרון וגוש דן הדרומי – אנשי המקצוע מתחרים על לבו של הצרכן, אך הצרכן צריך לדעת לעשות בחירה חכמה. מהי בחירה חכמה של חברה לאספקת שירות מנעולן במרכז?

ידע על סוגים רבים של מנעולים

שימוש במקדח באופן אוטומטי בכל דלת אינו מעיד על ידע, רק על לימוד בסיסי ברמה טובה. ידע זה אומר – השתלמויות מחוץ לבית הספר הבסיסי למנעולנים, לימוד סוגי מנעולים חדשים, הגדלת ראש ולימוד מנעולים נדירים לשימוש בארץ וכד’. מצד שני – אתם בסך הכל צרכנים, כיצד תדעו זאת? אם אתם רואים שהמנעול שלכם אינו רב בריח או מנעול של שריונית חסם, ועדיין המנעולן אומר לכם “צריך להשתמש במקדח” תחשדו שמשהו לא כשורה, שכן מנעולים קלים יותר ממנעולי הבריחים ניתן, פעמים רבות, לדגדג ולפתוח בלי לשבור, תוך חיסכון בתשלום מצדכם על מנעול חדש. אם נאמר לכם שיקדחו במנעול הרכב הנעול שלכם – סיימו את השיחה. קניית מנעול רכב חדש תהפוך את אחזקת הרכב שלכם ללא משתלמת. לכן, בחירת מנעולן במרכז היא בחירה במנעולן שברוב המקרים ישתמש בשיטות מתוחכמות יותר מקידוח בתוך המנעול. באמצעי שכזה, או בדומה לו, ניתן להשתמש רק בחוסר ברירה מוחלט: שבירת מנעול רתק על ידי ניסור עם דיסק עגול את החלק שלא כלוא בתוך קופסת הברזל, ניסור מנעול חצי ירח שלא כלוא בקופסת רתק מברזל, קידוח המנעול הנחשב חזק במיוחד, ורק סוג מסוים של מקדח מתאים לו, וכד’.

תודעת שירות המעידה על אמינות בעל המקצוע

כאשר הוא אומר לכם בטלפון עוד X דקות – עליו לקיים זאת: שעה זאת שעה. בנוסף, אם אתם תקועים והמצב ידוע כמצג רגיש: בלילה בשכונה לא סימפטית בדרום תל אביב, בגשם, וכד’ – המנעולן צריך לעזוב הכל, להבין שיש כאן בעיה ולהגיע אליכם כמה שיותר מהר. כמובן שגם בהגעה עליו להשתדל להגיע מראש עם כל הציוד ולא להודיע לכם שעליו לחזור להביא משהו שהוא לא חשב עליו במעמד השיחה.

מנעולן במרכז המבצע גם משימות שגרתיות

מנעולן באזור המרכז מבצע גם משימות שגרתיות במסגרתן השירות ניתן כמו שיפוץ, בלוח זמנים רגוע שלא נובע ממקרה חירום. לדוגמה: שיפור דלת עם מנעול משודרג, התקנת מנעול אלקטרוני במקום מכאני, תיקון דלת עם פרזול חלוד, וכד’. בבית “קומנדו מנעולים” מטפלים בבתים שננעלו, וכן מספקים שירותים שגרתיים בהם מוכרים ציוד נעילה, פתיחה ואבטחה מהמתקדמים בשוק, כולל התקנה. החברה עובדת גם בתוך משרדים ומחסנים שם היא מבצעת התקנה של מחזירי דלתות, ידיות בהלה, ומנעולים חדשים.

לשירות מנעולן במרכז חייגו לקומנדו מנעולים 03-6831000

השירות ניתן בכל אזור המרכז בכל יום ושעה ובכל יישוב

 

 

Call Now Buttonלחץ לחיוג! 03-6831000