כספות

פריצת כספות

שירות מנעולנים המתמחה בפריצת כספות עכשיו ליד ביתכם! הידעתם כי כספות אינן דורשות שבירת מנעול ויכולות להיפרץ כשהן שלמות לחלוטין? אף על פי כן, דרוש בעל מקצוע כמו מנעולן מוסמך לביצוע המשימה. כיצד תדעו שהמנעולן אשר לפניכם הוא האיש שלכם לביצוע משימת האיכות? מה הציפיות שלכם מהמנעולן צריכות להיות וכמה זמן עורכת פריצת כספות?

כיצד נדע את מי להזמין לפרוץ כספות?

על איש המקצוע להיות מנעולן מוסמך הנושא תעודה של מנעולן מוסמך באישור המשטרה. על המנעולן לגור קרוב יחסית לאזור מגוריכם אבל זו בעיה קטנה ביותר שכן רוב המנעולנים מאותרים דרך האינטרנט, ובגוגל יש נווט שכבר יעשה עבורכם את הסינון וינווט אתכם רק לבעלי מקצוע שנמצאים ליד ביתכם. עניין נוסף: על המנעולן להיות בעל ניסיון בפריצת כספות מהטעם הפשוט שמה שהסברנו לכם כאן כעת, שניתן לפרוץ אותן בלי לשבור – מעטים יודעים. יש מנעולנים שלא למדו ולא יודעים עובדה זו והם כבר יכינו את מקדח השבירה. אל תסכימו לשירות כזה. כספת פורצים אך ורק על ידי הקשה על המקום הנכון ויצירת מצב של “דגדוג” המנעול.

יש לכם חברים אשר להם יש כספות? התייעצו איתם

בדרך כלל הממליצים על שירות פריצת כספות לא טועים, במיוחד אם להם בעצמם יש כספת בבית. כפי שהם יחלו לעצמם את הטוב ביותר, הם ימליצו לכם גם כן על הטוב ביותר, אבל זה עדיין לא תחליף לווידוא כיצד תתבצע הפריצה, וכאן אנו חוזרים ומדגישים: רק פריצה ללא שבירת הכספת היא פריצה קבילה.

מה עומד מאחורי שיטות הפריצה של כספות?

ישנם כל מיני אלגוריתמים המסייעים לפתור פריצת כספות. הבסיסי שבהם הוא בשיטת המברג. מחדירים מברג דק דרך הפלטה האחורים של הכספת, שבעצמה מורכבת מברגים. מוציאים את החד הברגים ובאמצעות המברג המיוחד המנעולן שלכם יבצע מניפולציות להסטת 3 הנועלים העגולים של הכספת ובכך להביא לפתיחתה. דרך שנייה היא להלום בחלק העליון של הכספת בנקודה מסוימת שאמורה להביא לשחרור המנעולים ופתיחת הכספת אך יצוין שזו מכה במקום מאד מסוים שמעט מאד אנשים יודעים היכן לתת אותה כך שתתבצע הפריצה. אלו הן שני האלגוריתמים היותר מפורסמים בהם נפרצות כספות על ידי מנעולנים.

על מה חשוב להקפיד כאשר אנו מזמינים פריצת כספות?

ראשית כל, שזה יישמר בינכם לבין המנעולן שלכם. אף אחד אחר, כולל חברים ומכרים, לא צריך לדעת מכך או לדעת ולו ברמיזה איפה הכספת שלכם נמצאת. כספת זה מוצר רגיש שלא מעט אנשים ובייחוד היום עם המצב הכלכלי השורר בשווקים – מייחלים לחמוד, ועל כן אל תתנו להם הזדמנות. זה גם אומר דרשני לגבי הזמנת המנעולן שלכם. האישור המשטרתי כאן סופר חשוב. מעבר לעובדה שמנעולנות ללא אישור משטרתי זו עבירה על החוק, עצם העובדה שאתם יודעים שיש מישהו שיש לו את האישורים והוכח כאדם ישר זו סיבה מספיק טובה להזמינו לעשות את הפריצה, ולא להמר על מישהו שמהימנותו מוטלת בספק.

ובכל זאת, אם איננו סומכים על האיש שמולנו שבוודאי כבר שוחחנו איתו על קודים, פתיחה וכד’?

הסירו דאגה מלבכם, אף מנעולן לא ישאל אתכם על הקוד ולא על אופן הפתיחה כי זה לא רלוונטי. הנחת העבודה היא שהכספת נעולה ולא ניתנת לפתיחה גם עם קוד, אבל נניח שיש מישהו שיזם שיחה אתכם על כך? קודם כל, לדעתנו זה לא אתי, ובחברה שלנו אף אחד לא היה מדבר אתכם על כך או אפילו חושב על זה. שנית, במידה ועשיתם את הטעות של לעבוד עם אדם כזה, שנו את הקוד, ואם אינכם יודעים כיצד עושים זאת ניתן ליצור קשר עם היבואן או הספק של הכספת אשר משמשת אתכם כעת.

מנעולן המתמחה בפריצת כספות יכול לבצע גם את המשימות הבאות

  • פריצת כספות של גופים כלכליים נחשבים כמו בנקים ובתי השקעות.
  • פריצת מנעולים שנראים ופועלים כמו כספת על בסיס 3 הנועלים מהברזל. אלו נקראים מנעולי כספת.
  • פריצת מנעול של לוקר המבוסס על קוד מבלי לשבור אותו עם דיסק.

ואף על פי כן, רוב הקריאות המתקבלות אצלנו הן קריאות לפריצת כספות ולא לפריצת אותם התקנים אשר אופן פועלם זהה להתקני כספת. מה שכן חשוב לנו להבהיר, שכספת זהו ללא ספק אמצעי יקר, חשוב ואולי אפילו הכי אקוטי שיש בביתכם. מוטב תמיד לא לפנות למנעולן בודד, להסתמך על יושרו וכד’ אלא מראש לפנות לחברת מנעולנים מוסמכים שמעסיקה אותם בצורה מאורגנת. כזו היא למשל חברת “קומנדו מנעולים”.

בקומנדו מנעולים מתמחים בביצוע כל סוגי פריצות הכספות, החל מכספות פשוטות לאחסון תכשיטים ועד לכספות ענק בהן מאוחסן כסף מזומן בכמות גדולה. אצלנו תוכלו למצוא שירות אדיב, יחס שווה לכל לקוח מהגדול ועד הקטן ביותר. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו עבודה יעילה, שירות מהיר ללא פשרות וללא תחרות, ולא פחות חשוב: שירות אשר מהווה תמורה לאגרה שתשלמו. אנשים רבים משלמים ובסוף מגלים שהכספת נפגמה בפריצה, הם זקוקים למנעול חדש או שחלילה המנעולן גילה חוסר תום לב ושוחח איתם על קודים וכד’. אצלנו תמצאו שירות, אמינות, עבודה מקצועית ולכן גם תצאו מסופקים משירותנו.

לתיאום פריצת כספות ניתן ליצור קשר עם קומנדו מנעולים 03-6831000

 

Call Now Buttonלחץ לחיוג! 03-6831000