התקנת כספות

מנעולן קומנדו מנעולים - פורץ » התקנת כספות
התקנת כספות היא שירות המתבצע על ידי מנעולן מוסמך. זהו שירות אשר מעבר לפן המיגון שלו הוא דורש 2 ידי זהב מדויקות להפליא אשר ידעו לחצוב את מידת הכספת בקיר, להתקין אותה ישר ולא פחות חשוב – יציב, כך שהרכיב לא ייפול בשום מקרה.

התקנת הכספת בפועל

מנעולן מוסמך יגיע לביתכם עם הכספת בעלת הממדים שהזמנתם. הוא יסמן אותה בקיר שלכם ויחל לחצוב בו פיר באמצעות פטישון או ג’קסון. לאחר שהפיר יהיה מוכן הוא יבדוק שהכספת מתאימה לו, יסמן את חורי ההידוק שלה לפנים הקיר, יוציא את הכספת ויקדח את החורים. לאחר מכן הכספת תוחזר שוב פעם לפיר שלה, והחורים ייקדחו באמצעות בורגי ברזל חזקים ובלתי ניתנים לנפילה או שבירה. במידה ויש מדף בכספת, הוא ירותך אליה בגובה הדרוש לכם. בסיום התהליך ייבדק קוד הכספת, והוא יוגש לכם: יתבצע ניסיון ראשון שלכם לפתיחת, סגירה ונעילת הכספת, כמו גם שחרורה מנעילה – הכל בליווי מתקין כספות.

מדוע מומלץ לקנות כספת אם בלאו הכי ניתן להטמין בבנק כל כסף או שווה כסף?

משום שבנק הוא גוף שיתופי ולא רק גוף ששומר לכם ספציפית על הכסף והטובין. זה גוף שתלוי בבורסות העולם ויש לו קשר ישיר לכלכלה בכל מצביה – המחמיאים והמחמיאים פחות. לכן, מוטב שגם לכם יהיה רכוש קבוע – טמון בבית שלכם במקום לשים את כל הביצים בסל אחד שנקרא “בנק” – אשר הוכח במרוצת השנים כסל מאד לא יציב. נכון, מאידך כספת ביתית ניתן לשדוד או לגנוב, אבל כמוה גם כספת של בנק, ושם – כאשר מתבצע שוד אלים – הפקיד נותן לשודד מכל הבא ליד, גם מהכסף ומהתכשיטים שלכם. לכן, כמו שאתם מתנהלים בתנועה/בטיול כך תתנהלו גם בשגרה: פזרו את הרכוש שלכם גם בבנק וגם בבית, במקום לרכזו במקום אחד המהווה טרף קל לפורעי חוק.

האם ניתן לשים כספת בכל קיר?

לא, רק בקיר עבה שניתן לחצוב בו. אין צורך להגיש למתקין שלכם את הגרמושקה של הבניין או המערך התכנוני של ביתכם הפרטי. מתקין כספות מגיע לעבודה עם רב מודד חשמלי, שמזהה אם יש או אין מתח בקיר, ורק בקיר שנקי מתשתית חשמל, או שניתן להבחין בינה לבין החלק הנקי ממנה, תתבצע החציבה וההתקנה.

“קומנדו מנעולים” מוכרים כספות מכל הגדלים והסוגים

חברת הבוטיק למנעולנות “קומנדו מנעולים” מקיימת מכירה כמו גם התקנת כספות עבור כל בית. מומלץ ללכת בקו זה על מנת להבטיח שחלק מהרכוש הקבוע שלכם נשאר קרוב אליכם ולא יושב רחוק יותר במסגרת בנקאית.

לכל הפרטים על התקנת כספות צרו קשר עם “קומנדו מנעולים” בטלפון 03-6831000

Call Now Buttonלחץ לחיוג! 03-6831000