התקנת דלתות

מנעולן קומנדו מנעולים - פורץ » התקנת דלתות

שרות התקנת דלתות

שירות התקנת דלתות הנו אחד החשובים עבור הבית. בדרך כלל, כאשר קונים בית יד ראשונה מקבלן, הוא דואג שתתבצע התקנת הדלתות על ידי משווק חיצוני, אך כאשר זהו בית קיים שאתם גרים בו זה מכבר, הדלתות עלולות להתבלות, ובהיעדר תחזוקה מספקת שלהן הן עלולות להחליד ואף לנטות מטה עד כדי חיכוך עם הרצפה מה שיצריך התקנת דלתות מחדש, הפעם על ידי מנעולן מוסמך. על מנת להימנע מכך, ישמו את העצות שלנו לתחזוקה נכונה של דלתות: הן מופיעות בפרק שלפניכם.

עצות חכמות למניעת התבלות של דלת

  • דאגו לשמן את צירי הדלת ואת הצילינדר. בדלת הכניסה – לפחות פעם בחודשיים ובדלתות פנים אחת לרבעון או חצי שנה, אלא אם כן יצרן הדלתות הנחה אתכם אחרת.
  • הדירה מיד שנייה? בדקו מאלו חומרים עשויים הדלתות שלכם, והאם יש גגון מעל לדתות הכניסה. היעדר גגון עלול להוביל לפגיעת מי גשמים בדלת וזה בהכרח יוביל להנמכת הדלת. בדומה לכך, את דלת המקלחת יש לבדוק שבעתיים, ואם היא עשויה מחומר לא ראוי: עץ שאינו עמיד, למשל, יש לפעול להחלפתה על מנת למנוע את הנמכתה.

הדלת התבלתה: מה עושים הלאה?

בלאי של דלת עלול להיות כדלקמן: הפרזול, כולל הצילינדר והמנעול – התבלה והחליד, הדלת נוטה למטה ולא ניתנת להזזה בשל חיכוך עם הרצפה, או שהדלת אינה נסגרת על המפתח שלה בשל יציאתה מכיוון. יש להזמין שירות מטעם מתקין דלתות שהוא, למעשה, מנעולן מוסמך העוסק גם בהתקנת הדלתות ולא רק בטיפול במנעוליהן. לאחר שהאחרון יבצע התקנת דלתות על ידי תיקונן, יש לעקוב אחר העצות שלו למניעת הבעיה בעתיד: להתקין גגון מעל כל דלת כניסה שיש לכם, ולהקפיד על ביצוע טיפולי דלת כמו שימוני ציר וידית בפרקי הזמן שהמנעולן ייעץ לכם.

סוגי תיקוני דלתות

כיוון דלת – נועד עבור דלת שזזה על ציריה אך בצורה עקומה שלא מאפשרת את ההשלמה למסגרת שלה.

הגבהת דלתנועדה לדלת שלא ניתן להזיז אותה: היא נוטה מאד למטה וסחוטה אל הרצפה.

החלפת צילינדרנועד עבור דלת שהצילינדר שלה חלוד או שיש להחליף אותו ואת המנעול מטעמי מיגון.

תיקונים אלו מתבצעים על ידי “קומנדו מנעולים” במסגרת שירות התקנת דלתות. השירותים כולם מתבצעים במהרה על ידי מתקין דלתות, כאשר בחלק מהמקרים מדובר בעקירתה של כל הדלת לצורך טיפול והתקנה מחדש, ובחלקם רק המנעול נעקר יחד עם הצילינדר על מנת לתקנו או להמירו בחדש.

להזמנת מתקין דלתות, צרו קשר עם “קומנדו מנעולים” בטלפון 03-6831000

 

לחץ לחיוג! 03-6831000