החלפת צילינדר

שירות החלפת צילינדר

מתי נזדקק לשירות החלפת צילינדר ומדוע זהו שירות קריטי לכל בית עם דלת כניסה חיצונית, ללא גגון? למי פונים לביצוע החלפת צילינדר הלכה למעשה? כיצד מתבצעת ההחלפה, והאם, לעתים, ניתן לתקן צילינדר תקול?

החלפת צילינדר מתבצעת כל אימת שיש בעיה בצילינדר: הוא חלוד ולא מאפשר הזזה גם אם המפתח מושחל נכון בחור המנעול, או בכל מקרה אחר בו הוא חדל לזוז מכל סיבה אחרת. לרוב, זה ודאי יקרה לכם בדלת שבלאו הכי לא השתמשתם בה הרבה, ולכן המקרה של בית עם 2 כניסות, אחת מהן אחורית מכיוון החצר – הוא מקרה נפוץ, שכן בלא מעט בתים רואים בדלת הקדמית את הכניסה האטרקטיבית יותר, ומזניחים את הדלת האחורית. גם במשקי בית בהם הדלת לא הוזנחה היא עדיין חשופה לחלודה אם אין, למשל, גגון שמגון עליה מלמעלה. מה עושים על מנת להחזיר את הדלת לכלל פעולה?

מנעולן מוסמך המבצע תיקוני דלתות

יש ליצור קשר עם מנעולן מוסמך לשם ביצוע התיקון הדרוש. המנעולן יבחן את הדלת, יזהה את הצילינדר התקול וינסה לתקן אותו. בתחילה – ישלוף המנעולן החוצה את הצילינדר באמצעות ברגים ויבחן את מצבו. לעתים, כאשר יש מעט חלודה באופן יחסי, ניתן להסיר אותה באמצעות ממיסי שומנים ולהחזיר את הצילינדר וזה מה שנעשה. יחד עם זאת, ישנם לא מעט מקרים בהם החלודה כבר לא יכולה להיות תחת טיפולו של ממיס שומנים, משום שהיא מרוכזת, ובאזורים מסוימים בצילינדר הוא נראה "אכול" על ידה: חסרים חלקים בדפנות ואפילו בפינות. במצב כזה – כמובן שאין מנוס מביצוע החלפת צילינדר, ומבחינתכם זה אומר – רכישת צילינדר חדש ותשלום על התקנה, בנוסף.

שירותים נלווים להחלפת צילינדר

במסגרת פרויקט החלפת צילינדר יבצע המנעולן בדיקות נוספות לדלת עבור כל רכיבי הפרזול שלה: ייבדקו הצירים תוך ווידוא כי הם אינם חלודים, ייבדק המנעול, תוך ניסיון לפתוח את הצילינדר החדש באמצעותו. אם הוא לא נפתח, יוצא גם המנעול לצרכי בדיקה, תיקון והחלפה. לאחר מכן ייערך ניסוי נוסף לווידוא דלת תקינה. ככלל, מומלץ לשמן את הדלת שלכם על מנת למנוע מקרים כאלה בעתיד, וכמובן – להתקין גגון מעל לדלת להגנה עליה מלחות, טל, גשמים וכל סוג אחר של רטיבות.

המלצות על חברה למנעולנות ותיקון דלתות

בחברת "קומנדו מנעולים" מבצעים החלפת צילינדר ותיקוני דלתות מכל הסוגים. החברה מעסיקה מנעולנים מומחים אשר יבצעו בקלות את התיקון ויסייעו בהשבת הדלת למוטב ללא צורך להחליפה.

לכל המידע על החלפת צילינדר פנו לקומנדו מנעולים: 03-6831000

לחץ לחיוג 03-6831000