החלפת מנעולים

החלפת מנעולים 24 שעות

מצבים בהם נדרשת החלפת מנעולים

יש מצבים שונים בהם אתם זקוקים לשירותי החלפת מנעולים כך לדוגמה אם היה לכם שוכר בדירה שאתם השכרתם והוא עזב את הדירה מומלץ להחליף את המנעול מחשש שלשוכר יש עוד מפתחות של הדירה וזאת לטובת הגנה על הנכס שלכם וכן הגנה על שוכרים חדשים אשר נכנסים לדירה במקום השוכר הישן.

החלפת מנעול לאחר פרידה

גם בני זוג שנפרדים מוצאים לנכון לבצע החלפת מנעול בדירה. אם יש בן זוג שיצא מן הדירה ועזב רבים נוהגים להחליף את המנעול כדי למנוע ממנו להיכנס מתי שירצה לדירה. עלות החלפת המנעול היא לרוב כמה מאות שקלים אך החלפת מנעולים בזמן יכולה לחסוך לכם דאגה רבה, טרחה רבה וכסף רב.

  • כאשר מופיעה תקלה במנעול או שחיקה וחלודה במנגנון הנעילה.
  • לאחר פריצה לבית, בגלל הנזק לצילינדר.
  • החלפת צילינדר מומלץ כאשר עוברים לבית חדש שכבר המפתחות שימשו דיירים אחרים לפניכם.

קלקול או תקלה במנעול

יש גם מקרים בהם המנעול הישן מתקלקל או מתחיל להראות סימנים של חוסר תקינות ולכן מומלץ להחליף את המנעול כדי למנוע צרות עתידיות כמו סכנה להיתקע מחוץ לבית או בתוכו.

  • אל תחכו לרגע האחרון
  • מחירים נוחים

מומלץ לפנות לחברת מנעולנות מנוסה וידועה שתבצע עבורכם במסירות ובמקצועיות החלפה של מנעולים בבתיכם,

מקרה של אובדן מפתחות

יש מצבים שונים שבהם צריך מנעול חדש. יש למשל מצבים בהם אנשים מאבדים את המפתחות של הבית יש מי שנזהר ולא לוקח סיכון ומחליף את המנעולים בבית כדי למנוע אפשרות שהמפתחות נגנבו לצורך פריצה או מעשה פשע אחר.

  • לביטחון זה מומלץ
  • תמיד עדיף להיות רגועים
  • מנעולן מוסמך זה קומנדו מנעולים

כאשר אתם מחליפים את המנעולים אתם יודעים כי אתם, משפחתכם ורכושכם בטוח יותר.

 

החלפת מנעולים כולל התקנה, ואחריות מלאה

החלפת מנעול לפי המנעול שמתאים למערכות שונות – יש להדגיש כי חברת קומנדו מנעולים מסוגלת גם לספק החלפת מנעולים חשמליים אשר מחוברים למערכות אלקטרוניים כמו מנעול אלקטרו-מגנט, זמזם חשמלי, קודן, כולל מערכות אינטרקום בשלמותה. בנוסף ההחלפה של מנעול מגנון נעילה אפשרי.

שירותי החלפה לדלתות כניסה לבנייני משרדים, חניות, בתים או בנייני מגורים.

בחירה בחברה בעלת מוניטין

במגוון סיטואציות כאלה, לא כדאי להחליף מנעולים אצל חברה לא ידועה ולא מוכרת. חברה ידועה ומוכרת תיתן לכם בטחון שביצוע תהליך ההחלפה של המנעולים יהיה יעיל מקצועי ואמין.

חשוב לשים לב לפרטים שונים כמו למשל חשוב לראות כי מי שמחליף לכם את המנעולים נותן לכם את כול המפתחות החדשים ולא משאיר חלילה מפתחות אצלו.

כדאי כמובן לפתוח ולסגור את הדלת לאחר ההחלפה כדי לראות כי הדלת עובדת בצורה טובה ויעילה. כך תבצעו בצורה נכונה וחכמה החלפה של מנעולים מה שיתרום לשקט הנפשי שלכם, לתחושת הביטחון שלכם, ולביטחון שלכם ושל משפחתכם בביתכם או בעסק שלכם או בכול דירה שאתם משכירים לדיירים שונים.

מנעולן מורשה רב בריח ובאישור המשטרה להחלפת מנעולים.

כדאי תמיד להשתמש בשרותיו של מנעולן מוסמך עם אישור של משטרת ישראל לכל טיפול במנעולים.

לחץ לחיוג! 03-6831000