דלתות

פריצת דלתות, שדרוגן ותחזוקתן – עבודה של מנעולן מוסמך

רבות דובר על פריצת דלתות והצורך התכוף בשירות הזה לא פעם. ברבים מן המקרים – בעלי מנעולים מערב אירופיים או אמריקאים שאינם ניחנים באפקט של ידית פותחת דלת כנראה לא התרגלו להשתמש בהם וגילו שהם נתקעו מחוץ לבית שלהם. מנעול הפאבלוק האמריקאי למשל מדגים היטב בעיה זו. זהו מנעול שאם סוגרים את הדלת שלו מתבצעת נעילה אוטומטית ובמנעולים אירופאים זה מתבצע ללא שיקול דעת שלכם אפילו (לעומת פאבלוק שניתן לתכנת אותו גם לא להינעל כשסוגרים). פריצת דלתות מתרחשת לא פעם גם במנעולים רגילים אם, למשל, הדייר או בעל הגישה למבנה איבד את המפתח, או שהבן/הבת/האשה ישנים והלשון של מעלה הדלת נסגרה על ידם.

לאיזו חברת מנעולנים מומלץ לקרוא כאשר מתרחשת נעילה בביתכם?

רצוי מאד שיהיו לכם הפרטים של המנעול ואם אתם לא יודעים על כך דבר, פשוט שלחו למנעולן תמוענה בווטסאפ. תגובה טובה של מנעולן או חברה המעסיקה אחד היא לברור את הטובים ביותר המתמחים במנעול אשר את תמונתו סיפקת. לא כל מנעולן יודע הכל על כל מנעול, ובדרך כלל יש קבוצות התמחות. עבודה עם קבוצות התמחות מקטינה כמעט לאפס את הסיכוי שאיש המקצוע יצטרך לשבור את המנעול או להזיק לו. גם במידה ואין ברירה, ואילו הוא יצטרך לשבור, בהתקנה של המנעול החדש – אדם שאינו מומחה במנעול יסתבך עם החלקים, יזעיק עזרה מרחוק וייקח לו זמן לתקן את הבעיה, לעומת מנעולן עם ניסיון באותו המנעול שיידע להתקינו ללא קושי.

מהו שיח לא רצוי שמעיד כי החברה לא עומדת לתת שירות מקצועי?

כאשר בטלפון לא מנסים לברר מולך מהו סוג המנעול שעל הדלת. כאשר אתה מתחיל לדבר על נושאים כמו דלתות ומנעולים והמוקדן אומר לך “אל תדאג” ולאחר כמה דקות שהמנעולן מתקשר הוא אומר “אני בדרך אלייך” בלי אפילו לנסות לברר מה זה המנעול ומה צריך לעשות. זה כבר מריח מאד לא טוב ומעיד כי כנראה המנעולן ילך בדרך הישנה והמוכרת לפיה צריך לקדוח במנעול במטרה לשבור אותו. נכון, יש מקרים בהם אין ברירה, אבל למען הסיכוי שיש ברירה מוטב שתבדקו בעוד מקומות אם זהו תמליל השיחה לו אתם זוכים.

אלו שירותים נוספים מבצע מנעולן מוסמך בדלתות מלבד פריצה?

המנעולן מבצע לא מעט שירותים נדרשים לדלת – החל מכיוון והגבהת דלת שנעשתה נמוכה בנזקי הגשמים, וכלה בהחלפת הצילינדר או תיקון צילינדר קיים. מנעולנים יכולים גם להשביח דלתות ולשדרג אותן: להתקין ידיות בהלה במסדרונות של משרדים ובתי מלון, להתקין מנעול חדש, צילינדר חדש, מנגנון אלקטרוני חדש לפתיחת הדלת וכד’. שירותים מעין אלו מעידים, למעשה, על רצונכם לשדרג דלתות של מבנים שבבעלותכם או בחזקתכם.

להלן פירוט קצת של שירותים עבור דלתות מטעם המנעולן:

פריצת דלתות – נידון בהרחבה בפתיחת המאמר. פריצת מנעול עם או ללא שבירתו ופילוס הדרך לפתיחת הדלת. במידה ונשבר המנעול, יותקן מנעול חדש במקומו.

התקנת צילנדר – יכולה להיות התקנת אותו צילינדר כמו זה שהיה לכם או צילינדר משודרג לפי הזמנתכם.

מכירת מנעול וצילינדר חדש – שירות למעוניינים לשדרג מנעול או צילינדר. השירות כולל מכירה, אספקה והתקנה.

הגבהה וכיוון דלת – שירות המיועד למי שלא מצליח לסגור את הדלת שלו בשל עוקם. המנעולן יישר את הדלת ויבדוק שהיא אכן נסגרת כמו שצריך.

מה חשוב לדעת על דלתות שיוצאות מכיוון?

יש כל מיני דלתות אשר חשופות קבוע לזיוף בכיוון שלהן. מדובר בדלתות שבאות במגע עם מים ועשויות מחומרים שאינם עמידים מספיק בפניהם: דלת עץ במקלחת, דלת עץ כדלת כניסה לבית, ואם יש דלת במטבח – אז גם דלת המטבח אם היא עשויה מעת עלולה להיות חשופה בצריח. אלו דלתות שנמצאות בחדרים רגישים החשופים להירטבות ולחות, ואיתן באות ההנמכות וזיופי הסגירה במיוחד אם זו דלת עץ לא יציבה ולא דלת אלומיניום, למשל.

צילינדרים חדשים – אלו עדכונים יש בנושא?

ניתן לרכוש צילינדר אינטראקטיב אשר מספק 4 זנים של מפתחות: פתיחה, הרשאה, מפתח משני וחסימה. עם מפתח ההרשאה מאפשרים למפתח המשני לפתוח את הדלת ועם מפתח החסימה מבטלים אפשרות זו. המשמעות – ניתן לספק לעוזרת או לקבלן בבית שלכם מפתח ללא חשש מגניבות או מעשי חבלה. כאשר אתם לא מעוניינים שהם יפתחו יותר דלתות בביתכם – פשוט השתמשו במפתח החסימה. צילינדר נוסף עליו אנו ממליצים הוא אקסירה, המכיל 2 מפתחות וקשה עד מאד לפריצה ושכפול. זהו ללא ספק אחד הצילינדרים היותר בטוחים לשימוש שישנם כיום. צילינדר נוסף שחשוב לנו להמליץ עליו הוא mt5 המכיל מנגנונים שמקשים את שכפול המפתח ועוצמת ההגנה שלו נחשבת לגבוהה.

מנעול לציבור הדתי

אם אתם דתיים ומעוניינים שעל דלתות שלכם יהיו רק מנעולים שומרי שבת מומלץ להזמין מנעול קודן מכני אשר פותח את הדלת בהקשת קוד אמנם אבל בצורה מכנית ללא חשמל: משקולות משתחררות כאשר מוקש הקוד הנכון ונשארות דבוקות להתקן עליו הן מגינות אם הוקש קוד לא נכון. מנעול שכזה אכן נחשב נפוץ מאד בקרב הציבור הדתי וגם החרדי.

קומנדו מנעולים

חברה שתטפל לכם בדלתות, תשדרג אותן ותבצע כל משימה הדרושה לשם שדרוגה. מוזמנים ליצור קשר בכל פעם שתיתקעו בחוץ ותזדקקו לשירות של מנעולן דלתות או תזדקקו לשדרוג בדלת הכניסה שלכם.

למידע ופרטים על שירות עבור דלתות צרו קשר עם קומנדו מנעולים 03-6831000

לחץ לחיוג! 03-6831000