בחירת מנעולן מומלץ

איך לבחור מנעולן מומלץ

ידוע כי מנעולן מומלץ הוא בראש ובראשונה מנעולן שהציבור המליץ עליו כמי שניתן לסמוך שהוא יבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר, אולם ברבים מן המקרים הלקוח אינו שם את ההבחנה בין השירות והאדיבות שהוא סופג מהמנעולן לרמת מקצועיותו בפועל, וזה יכול להטעות משום שאחרי הכל יש עבודה לעשות, ובתחום כמו מנעולנות יש הרבה מאד נושאים, וטבעי שלא כל איש מקצוע יידע את כולם. למשל, מי שכמו רוב המנעולנים עשה קורס בישראל ותו לא יידע פחות ממנעולן שגם גר בארה”ב לתקופה ולמד על מנעולים שמיוצרים רק שם. לכן, אנו ממליצים לבדוק כיצד חברת המנעולנים עובדת, וההמלצה שלנו היא כמובן נציגי תדמית ומזכירות שרותיים וקשובים, לצד אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה לכל נושא ונושא. כיצד תדעו, במסגרת בחירת מנעולן מומלץ, מיהו איש מקצוע ומי לא?

אופן העבודה של מנעולן

אופן העבודה מתחלק לשניים: פריצה בתסריט ברירת מחדל לעומת פריצת מומחים. לדוגמה: אדם שזה עתה סיים קורס מנעולן והחליט להקים חברה או שותפות עם עוד בעלי מקצוע, ואף אחד מהם לא יודע כיצד מורכב מנעול אמריקאי מסוים שנדיר שהוא נמצא בארץ, סביר שמה שיקרה הוא כדלקמן: המנעולן יגיע לבית ויבצע פריצה כמו שלמד בבית הספר בלימודי ברירת המחדל, עם מקדח חד שחודר למרכז המנעול ושובר אותו במטרה לפתוח את הדלת. לאחר מכן בחברה יזמינו מהיצרן מנעול, יחייבו אתכם לשלם תעריף יקר יותר על מנת שיהיה רווח לחברה המפעילה, ויבצעו את ההתקנה באטיות, עם הרבה ניסוי ותהייה, וכנראה תוך התקשרות עם מנעולן שכן יודע ולמד את הנושא, שיפתור להם את הבעיות בשלט רחוק. לעומת זאת, חברה מומחים תדע לשלוח לכם לפחות אדם אחד שבקיא במנעול הזה, אשר יוכל להתקין אותו מהר, ואולי אפילו לא להידרש לשבור אותו מלכתחילה אלא לפרוץ בדרך מתוחכמת שרק הוא יודע.

פריצות מיוחדות בהן לא מומלץ לשבור מנעולים

ישנם פרויקטים של פריצה ששבירת מנעולים ממש אינה מומלצת בהם. לקנות מנעול דלת למכונית או סוויץ’ חדש לעתים עלול להוציא את התועלת שבאחזקת מכונית, ולכן למען הלקוח אסור לשבור את המנעולים של הרכב שלו, אלא לפרוץ אך ורק בדרך מחוכמת ומלומדת. בחירת מנעולן מומלץ לתחום הרכבים תיעשה אך ורק לאחר שווידאתם בטלפון שהוא יודע מה הוא עושה, ולא ישבור מי מהמנעולים. תסריט נוסף הוא תסריט פריצת אופנוע, כמובן, בו חלקי המנעול אף יקרים יותר מאשר במכונית.

שירותים נוספים: קניית מוצרים חדשים ממנעולן מומלץ

מנעולן מומלץ הוא גם כזה שתמיד יש לו מה לחדש לדיירים שהוא מטפל בהם, או לבעלי המשרדים או המבנים המוסדיים השונים: מחזיר דלת או מחזיר דלת רצפתי בדלתות המשרד או המחסן, התקנת מנעול כספת כמנעול שני המשמש כאמצעי אבטחה עליון למנעול ברירת המחדל, מכירת מנעול אלקטרוני והתקנתו, ואפילו ביצוע שירות תיקון דלת והחלפת הצילינדר שלה. בחברת “קומנדו מנעולים” מבצעים את כל הפרויקטים הללו ועוד הרבה יותר. “קומנדו מנעולים” קיימת בשוק מזה שנים רבות, ומסייעת ללקוחות רבים לפרוץ לבתיהם הנעולים ולשדרג את ביתם או משרדיהם באמצעי נעילה ופתיחה מהדור החדש.

בחירת מנעולן מומלץ היא בחירה ב- “קומנדו מנעולים” צור קשר: 03-6831000

Call Now Buttonלחץ לחיוג! 03-6831000