מנעולן בשרון

מנעולן קומנדו מנעולים - פורץ » אזורי שירות » מנעולן בשרון

שירות מנעולן בשרון

כידוע, מנעולן בשרון נדרש לא פעם לביצוע משימות – חלקן בחירום וחלקן משימות שיפוץ דלתות בשגרה. על אף כי מקובל לחשוב שאלו שני תחומים נפרדים, מדובר באיש מקצוע אחד המבצע את כל המשימות הנדרשות בדלת שלכם. יתרה מכך, הוא מטפל גם בדלתות ומנעולים שאינם של בית: מפתחות שננעלו במכוניות ובאופנועים למשל. על מנת לחבור לאיש מקצוע יסודי ולא להסתפק בעבודה פשוטה יש צורך להכיר מספר כללים אשר יבהירו לך מהי עבודה יסודית ומדוע לא מדובר רק בנושאים שמאחורי הקלעים – אלא גם ובעיקר בנושאים שעבודה בינונית עלולה להשפיע עליכם לרעה באופן מידי.

ההבדל בין עבודה מורכבת לעבודה פשוטה בתחום המנעולנות

כאשר חברה כלשהי מחליטה לבצע עבודה פשוטה בבית הלקוח היא למעשה עושה את המינימום הנדרש. הלקוח רוצה דלת פרוצה? נפרוץ לו גם במחיר של שבירת המנעול. ישנן חברות שאפילו עושות זאת על מנת שתצטרכו לקנות מהן מנעול חדש, אבל לא החברה הזו. כאן תזכו לעבודה מקצועית באמת. אם ניתן לפרוץ מנעול ללא שבירה זה ייעשה במאמץ האפשרי. ואם כבר נכנסים לנושא של מנעולים שאסור לשבור: באוטו שלכם, כאשר נתקעתם, אתם ממש צריכים להקפיד על כך, כי קניית מנעול רכב חדש ממוסך היצרן, ואפילו שזה נעשה דרך הביטוח, עולה בממוצע פי 4 מקניית מנעול של דלת בית. לכן, באתיקה המקצועית של המנעולנים מעט מאד אנשי מקצוע ישברו מנעול רכב, ואם אומרים לכם בטלפון שצפויה שבירת מנעול אל תשכרו את שירותיה של חברה שכזו.

הבדל נוסף בין המנעולן המקצועי והאחר – זמני העבודה, יעילות, סדר וארגון

במילים אחרות, מנעולן באזור השרון שעובד טוב יעבוד ביעילות, בשקט, עם מינימום הפרעה למנוחת השכנים, ובסוף גם יקלע בול למה שהוא היה צריך: או שהוא יפרוץ ללא שבירה, או, במקרים חריגים, הוא ישבור את המנעול ויתקין חדש במחיר נגיש.

וכעת – לתמחור: כיצד מתומחר שירות של מנעולן?

השירות של המנעולן תלוי בסוג העבודה שהוא צריך לבצע. העבודה נמדדת על פי מספר מרכיבים:

  • זמן משוער לגמר ביצוע העבודה.
  • סוג המנעול שהמנעולן צריך לפרוץ: מנעול סטנדרטי אינו מנעול של צילינדר אקסירה המסובך, למשל.
  • שעת הקריאה למנעולן: תעריף הלילה או אשמורת הבוקר יקר יותר מזמנים אחרים.

על פי שלושת המדדים הללו נקבע מחירה של עבודה מטעם מנעולן בשרון. מה אנו למדים מכך? שניתן לעתים לצמצם את מוסר התשלומים שאתם משלמים לאיש המקצוע, ככל שמדובר, למשל, בעבודות שגרתיות שאינן בחירום. לדוגמה, אם יש לכם בבית 2 דלתות, ולאחת מהן יש צילינדר תקול, המשימה היא משימת שיפוצים רגילה ולא יכולה להיחשב פריצה בזמן אמת. קראו למנעולן בשעות העבודה הרגילות והתעריף יהיה הרבה יותר ידידותי.

סוגי עבודות שגרתיות שמבצע המנעולן

  • התקנת צילינדר/מנעול חדש שקנה הלקוח
  • התקנת צילינדר/מנעול חדש שהלקוח הזמין וקנה מהמנעולן
  • שיפוץ דלת שיצאה מכיוון: הונמכה או לא נסגרה על המפתח
  • במשרדים: התקנת ידיות בהלה ומחזירי דלתות
  • התקנת כספות

גם אתם יכולים לפנות לחברת המנעולנים מספר אחת בשרון, קומנדו מנעולים, לשדרוג הדלת או לפריצה בחירום!

לכל המנעולנים אצלנו יש אישור של משטרת ישראל והוא יוצג לפי דרישה

אנחנו עובדים בכל הישובים והערים המרכזיות בשרון.

מנעולן בנתניה

מנעולן בהרצליה

מנעולן ברעננה

מנעולן ברמת השרון

מנעולן באבן יהודה

מנעולן בקדימה

מנעולן בהרצליה פיתוח

לחץ לחיוג! 03-6831000