מנעולן בשפלה

מנעולן קומנדו מנעולים - פורץ » אזורי שירות » מנעולן בשפלה

קומנדו מנעולים – מנעולן בשפלה

לא הרבה יודעים, אבל כשנתקעים מחוץ לבית – זה לא אומר בהכרח שהמנעול יישבר ותחויבו במנעול חדש. ככל שהמנעולן מקצועי יותר פוחת הסיכוי שזה יקרה, וכיום הנטייה בתחום היא לחלק את המנעולנים לקבוצות מומחים על מנת לשמר תמיד את העבודה המקצועית ולהעדיפה על עבודה שבבסיסה שבירת מנעולים תמידית. זה לא סוד שהשבירה באמצעות המקדח היא בסיס הידע של כל מנעולן, אבל כפי שבכל תחום יש “בסיס” ויש “למקצוענים” כך גם בתחום הזה.

מהם מנעולים שדורשים מומחיות מיוחדת, וכיצד זה בא לידי ביטוי בארץ?

לדוגמה, אזרח מסוים סיים את שירותו הצבאי והלימודים שאחר כך והוא מחליט לצאת מבית ההורים ולשכור דירה. באתרי שכירות רבים יחכו לו מבנים ניידים שרובם נרכשו בארה”ב. מה זה אומר? שהמנעולים במבנים האלה לא מוכרים לחלק נכבד מעולם המנעולנות הישראלי, אבל יש מעט מנעולנים, כמו אלה של חברת “קומנדו מנעולים” שכן למדו את התחום ואפילו יצאו להכשרות בארה”ב על אותו מנעול. התוצאה: מנעולן רגיל שקיבל הכשרה רגילה יעשה מה שהוא למד: הוא יזהה מנעול שאינו מוכר לו, ייקח מקדח וישבור אותו. ומה יעשה מנעולן של “קומנדו מנעולים”? יאתר בחברה שלו מנעולן בשפלה המתמחה במנעולים אמריקאים, ישלח אותו, ועם הידע שלו הוא יוכל לשחרר את הנעילה ללא שבירה.

מנעולים נפוצים במרחב הישראלי – דעו מה צריכים לדעת המנעולנים שלכם

כיום – ברוב הדירות בהם יש דלת כבדה ניתן לזהות צילינדרים ומנעולים של שיריונית חוסם, צילינדרים של רב בריח, כמו דינאמיק שנורא נפוץ בעת האחרונה, ולאלו שהשקיעו באמת הותקן צילינדר עם מנעול mt5 או אקסירה הנחשבים לקשים במיוחד לפריצה ולשכפול. על כן, אם אין לכם זמן לבדוק עמוקות מה טיבו של המנעולן שאיתרתם, ידיעת פריצת מנעולים אלה בוודאי מעידה על רמה נדרשת, והכי בטוח? להזמין מנעולן באזור השפלה מטעם “קומנדו מנעולים” חברת הבוטיק המתמחה בכל סוגי המנעולים בארץ.

מנעולים של כספות, רכבים ואופנועים

אלו מנעולים שקיימות שיטות בדוקות לאי שבירתם, ולכן כאן פשוט לא כדאי להתפשר, אלא להשקיע באמת במנעולן מקצוען שלמד ויודע את התחומים הללו. מעבר לעובדה שרכישת מנעולים חדשים לכלים הללו היא יקרה, הזמן הוא זמן שלכם ועבודה נקייה בוודאי עדיפה על עבודה עם שבירה והתקנה מחדש.

קומנדו מנעולים – סקירה קצרה

חברה זו עובדת עם מנעולן באזור השפלה כמו גם באזורים נוספים ברחבי הארץ, ולה שיטה בדוקה לספק לכם עבודה נקייה ואמינה בזמנים קצרים. החברה, אשר מחזיקה בצוותי מומחים למנעולים שונים ברחבי הארץ, מבצעת גם עבודות ללקוחות פרטיים וגם עבודות במפעלים, גם עבודות של פריצה ברגעי אמת וגם התקנות ושיפוצי דלת, התקנת מנעול והתקנת צילינדר – בשגרה.

להזמנת שירות בוטיק ממנעולן בשפלה ניתן ליצור קשר עם “קומנדו מנעולים” – המנעולנים שלכם בזמן אמת 03-6831000

 

לחץ לחיוג! 03-6831000