מנעולן בנתניה

מנעולן קומנדו מנעולים - פורץ » אזורי שירות » מנעולן בנתניה

שירותי מנעולן בנתניה

פעמים רבות כבר קרה ששכחתם שהדלת שלכם היא עם ידית שאינה פותחת את הצילינדר ולכן כשיצאתם גיליתם שננעלתם למרות שלא נעלתם את הדלת עם סיבוב מפתח. פעמים רבות גיליתם שעצירה לסיגריה באמצע נהיגה עלולה לזמן לכם רכב נעול, אם מדובר ברכב עם אימובילייזר ומנעול חשמלי אוטומטי. בדיוק בשביל הדברים הקטנים הללו אנחנו כאן. הכירו את מנעולן בנתניה  “קומנדו מנעולים” – בשביל השקט הנפשי שלכם. אתם תוכלו להמשיך בשגרה ואנחנו נהיה שם בשביל לפלס לכם את הדלת הנעולה.

על הינעלות בטעות והדרכים להימנע ממנה

בשונה מישראל, ביתר העולם המערבי, ובמיוחד במערב אירופה, נהוגה שיטת נעילה אכזרית מעט אשר אומרת שכל יציאה מהבית מהווה נעילה לאדם היוצא, ולכן בדיקת נוכחות המפתח בכיס המכנס או בדש החולצה אקוטית מאד לאזרח שם. זה כמובן לא מפריע לפורצים לפרוץ את הדלת ולכן ישנה חשיבות לנעילה עם סיבוב מפתח גם כשהפתח עליכם. לאחרונה נוכחנו לראות שבישראל ישנם לא מעט מיזמי בנייה חדשים בהם הקבלן בונה בשיטה המערב אירופית ומציב דלת עם ידית לא פותחת.

אבל בואו לא נלך כל כך רחוק. בואו נדבר על המכוניות שאנחנו מקבלים מהעבודה. שמתם לב פעם איך המנעול שלהן עובד? אנחנו לא יכולים לדעת מי קורא כעת שורות אלה, אבל ללא ספק ישנם אנשים שמטבע הדברים הם מאד פדנטים ותמיד ייקחו איתם את המפתח לכל מקום, בעוד שישנם כאלו שברוגע עוצרים, מרימים הנד-ברקס ויוצאים להתרעננות או לפגוש חברים בצד הדרך. להם, רכב עבודה יכול להיות מאד לא סימפטי כי המנעול הוא מנעול עם טיימר, אשר יכול להינעל גם כשהמפתח בפנים בסוויץ’. המשמעות: אם לא סחבתם אתכם מפתח רזרבי אין לכם איך להיכנס לאוטו (אלא אם כן השארתם חלון פתוח…).

לכן, על מנת להימנע מהתסריטים הללו, קחו אתכם תמיד את המפתח כשאתם יוצאים מדירה עם דלת ללא ידית, אפילו אם זה לשנייה ללכת לעשות משהו ולחזור. תסחבו אתכם תמיד את מפתח האוטו כשאתם עוצרים בצד הדרך. הזמנת מנעולן בנתניה עלולה לעלות לכם ביוקר במיוחד אם זה באמצע הלילה.

מה עושים כשננעלים בטעות?

בראש ובראשונה, יש לקרוא למנעולן מוסמך, ואנו ממליצים שהוא יהיה בוגר או מועסק בחברה נודעת. זה נשמע תחום פשוט אך הוא מורכב: מורכב מאד אפילו. כפי שלא תלכו לכל מנתח בכל בית חולים, כנראה שלא תרצו לפגוש בכל מנעולן. כך, למשל בחברת “קומנדו מנעולים” המקצוענית, אשר מעסיקה מזה שנים מנעולנים מכל הסוגים, המתמחים בזנים רבים של מפתחות, צילינדרים, מנעולים ודלתות. אם יש לכם את שם המנעול זה כמובן הנתון הטוב ביותר שתוכלו לספק, ואם אין לכם – תצלום ומשלוח בווטסאפ יכול לשפוך המון אור על התמונה, ולסייע לנו לשלוח לכם את איש המקצוע שבאמת יעזור לכם ויחלץ אתכם ביעילות ובקלות.

להזמנת מנעולן בנתניה פנו לקומנדו מנעולים, חברת המנעולנות מספר אחת!

הזמנת מנעולנים בנתניה מתבצעת במקרים של:

פתיחת דלתות שנטרקו. פורץ דלתות נעולות. פריצת רכבים ללא נזק

החלפת מנעולים 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות.

אנו מספקים שירות החלפת מנעולים תוך 20 דקות

שרות החלפת מנעולים בנתניה עד בית הלקוח באישור משטרת ישראל. מנעולן זול, אמין ומקצועי להזמנות חייגו : 03-6831000  קומנדו מנעולים

לחץ לחיוג! 03-6831000