מנעולן בגני תקווה

מנעולן קומנדו מנעולים - פורץ » אזורי שירות » מנעולן בגני תקווה

פורץ מנעולים – מנעולן בגני תקווה

לשירותים מגוונים בתחום המנעולנות – פנו למנעולן שלכם בגני תקווה. מנעולן בגני תקווה והסביבה, כולל שכונות פתח תקווה הסמוכות, יבצע את כל הנדרש בדלתות שלכם, יקבל מכם קריאות חירום ויטפל בכל הנושאים הדרושים לכם עד לתיקון מלא של הבעיה. בין אם זו פריצה לבית, פריצה לרכב או לתא כפפות של אופנוע או פריצה לדירה בה ננעלתם או שננעלתם מחוצה לה – השירות יתבצע ביעילות, בקלות ובמהירות יחסית. המנעולן יטפל גם בנושא של השבחת דלתות ומנעולים: התקנת מנעול חדש בדלת, שדרוג הצילינדר, ושיפוץ הדלת אם היא דורשת כיוון מחדש, הגבהה וכד’.

שירותי המנעולן

המנעולן נוהג לחלק את שירותיו לכאלה המתבצעים בשגרה לעומת שירותי חירום. שירותי השגרה הם אותם שירותים בהם נדרש שדרוג למנעול או דלת קיימים: החלפת צילינדר, החלפת מנעול, קניית מנעול או צילינדר חדשים, וכן שירותים כגון הסרת חלודה מצילינדר או מנעול. שירותים אחרים כמו – כיוון דלת לאחר שגיליתם שלא ניתן לסגור אותה, או חלילה פריצה לבית לאחר ששכחתם את המפתח בפנים או במקום אחר ייחשבו לשירותי חירום ועל כן קריאה לגביהם ניתן לפתוח תמיד גם בחמש בבוקר ואפילו באמצע הלילה כשרובנו כבר ישנים. מנעולן בגני תקווה יקבל את הקריאה ויתייצב בבית הלקוח. חשוב להבין כי השירות כרוך במחיר גבוה יותר אם הוא הוזמן באמצע הלילה בהשוואה לשעות עסקים רגילות, ולכן אם יש ביכולתכם לדחות את השירות לשעות אלה זה כמובן יקל מאד עליכם בכיס.

מיהו מנעולן שמומלץ לפנות אליו?

מנעולן המועסק בחברה בה לוקחים ברצינות את מקצוע המנעולנות ודואגים ללקוחות כל סוגי המנעולים. בחברה כזו מועסקים בדרך כלל מומחים בעלי שם לכל מנעול, כולל מנעולים נדירים. החברה שולחת את המומחים ורק אותם – לטפל לכם בבעיות על מנת שהשירות יתבצע הכי מהר שיש, עם מינימום עבודה מלוכלכת ומינימום תסריטים של שבירת מנעולים. החברה מאמינה שניתן לפתור את רוב הבעיות בפריצה מחוכמת ללא שבירה אך כאמור לכל כלל יש יוצאים מן הכלל.

שדרוג דלת ומנעול

שירותי שדרוג דלת ומנעול הם שירותים בהם אתם מבקשים לשדרג רכיבים מסוימים בדלת או במנעול שלכם. ניתן להתקין, למשל, צילינדר חזק או מתוחכם יותר ממה שיש לכם כעת, כולל עם מנעול חשמלי אם זהו רצונכם. ניתן להתקין מנעול חדש, ואפילו לשדרג את הקיים על ידי ניקיונו, שימונו והתקנתו מחדש בצורה מדויקת יותר כשהוא נקי ומוכן לשימוש חוזר. במקרים מסוימים גם שירותי דלת יוגדרו כשירותי חירום כמו פריצה, למשל במקרה בו גיליתם שהדלת עקומה ולא נסגרת. זה עשוי לקרות בעיקר בדלתות עץ המשמשות כדלתות כניסה, כאשר שורר גשם בחוץ. במקרה כזה – מנעולן בגני תקווה יגיע לביתכם ויתחיל בפעולות ליישור הדלת עד לסגירה חוזרת מוצלחת.

לפרטים על מנעולן בגני תקווה – צרו קשר עם “קומנדו מנעולים” 03-6831000

השירות ניתן בכל האזור – כמו מנעולן ברמת גן ,בגבעת שמואל ובקריית אונו.

לחץ לחיוג! 03-6831000