מנעולן בגן יבנה

מנעולן קומנדו מנעולים - פורץ » אזורי שירות » מנעולן בגן יבנה

מנעולן בגן יבנה – קומנדו מנעולים

כאשר הייתם זקוקים למנעולן ונמצאתם דרומית לרחובות וצפונית לאשדוד נדרשתם לא פעם להתקשר למנעולנים משתי הערים הגדולות שבסביבה, ולהמתין דקות ולעתים שעות עד שהעזרה הגיעה. כיום, ניתן למצוא אותנו, קומנדו מנעולים, גם בגן יבנה. מנעולן בגן יבנה מטעמנו יטפל במנעולים שלכם בחירום ובשגרה, יידע לפרוץ אותם ללא כל קושי, ויבצע משימות שיפוץ דלתות בהידרשו. כשהמנעולים שלכם נעולים – דעו שיש מי שיוכל לטפל בכך ביתר שאת, ביעילות, עם מינימום זמן עבודה והטרדת מנוחת השכנים.

פריצת מנעולים מכל הסוגים

פריצה מהירה של מנעולים מכל הסוגים – החל ממנעולים שגרתיים בדלתות שריונית חוסם ורב בריח ועד לדלתות של מבנים ארעיים או ניידים, בהן המנעולים אזוטריים יותר. אנו נפעל לטובת כל הלקוחות ליישום הליך פריצה מידי – בין אם הקריאה נפתחה באמצע הלילה ובין אם במהלך שעות רגילות ביום עסקים.

שירותי שיפוץ דלת ומנעול

החברה מספקת שירותי שיפוץ דלת ומנעול מכל הסוגים: החל משיפוץ דלת כבדה ועד לטיפול בדלתות הקלות, החל מהגבהת דלת ועד כיוון מלא של דלת שיצאה משיווי משקל. עוסקים בתיקון דלתות מכל הסוגים. אנו מבצעים גם התקנה של צילינדרים חדשים לבקשת הלקוח הן לשם החלפת פגומים והן לשם שדרוג: למשל התקנת צילינדר עם מנעול חשמלי או מנעול שטף מגנטי. כמו כן, יש לנו פתרונות לאוכלוסייה הדתית בתחומי טכנולוגיית המנעולים: מנעול שומר שבת הפועל טכנולוגית ללא זרם חשמלי, עם קודן המופעל בצורה מכנית.

שירותי שכפול שלט לממשקים אלקטרוניים

אנו עוסקים בשכפול שלטים לשערים חשמליים. מנעולן בגן יבנה יאסוף מכם את השלטים לצורך שכפול. המשמעות היא שתוכלו כעת לתת לאשה ולילדים גישה לפתיחת השער באמצעות השלט. ככלל, השימוש בשלטים חוסך זמן רב על תפעול מפתחות ומייעל את פתיחת השערים בכל מצב.

טיפול בפריצה בזמן אמת – כמה זה עולה לי וכיצד ניתן לצמצם עלויות?

בפריצה בזמן אמת מגולם המחיר בשעת מנעולן, זמני הגעת המנעולן וסוג העבודה שהיה עליו לבצע. כך, למשל, אם ידוע לו מראש שזה מנעול קשה – פריצה, ובנוסף הוא נשאר הרבה זמן באתר הלקוח ובנוסף זה אירע באמצע הלילה – זהו התעריף היקר ביותר, אבל אם אותו שירות מוזמן, למשל, ביום עסקים רגיל – התעריף כמובן נעשה זול יותר ולכן נשאלת השאלה אם מדובר בצורך דחוף להיכנס לבית או שיש לכם פתרון דיור אחר באופן זמני? במידה וישנו, עדיף להשתמש בו ולקרוא למנעולן בשעות הבוקר או הצהריים. כמובן שבמנעול פשוט ולא מורכב במיוחד התעריף נעשה זול יותר, וכד’.

על “קומנדו מנעולים”

קומנדו מנעולים הנה חברת בוטיק בתחום המנעולנות. החברה עומדת בקשר עם מנעולן בגן יבנה, מנעולן מצטיין הבקיא בכל סוגי המנעולים, ועוסק גם בפריצה לרכבים שננעלו או תאי כפפות באופנוע שמצבם כרגע נעול ללא אפשרות פתיחה. החברה מבצעת כל פרויקט – מהפשוט ועד המורכב ביעילות ובקלות.

לפרטים נוספים על פריצת דלתות ושירותי צילינדר ומנעול פנו לקומנדו מנעולים 03-6831000

 

 

 

 

לחץ לחיוג! 03-6831000