מנעולן בבני עי”ש

מנעולן קומנדו מנעולים - פורץ » אזורי שירות » מנעולן בבני עי”ש

מנעולן בבני עי”ש 24 שעות

כמי שגרים בבני עי”ש – ודאי שמתם לב שהזמנת מנעולן לא הייתה נגישה כל כך באזורכם, אך כיום ניתן למצוא אותנו גם מעבר לדלת: מנעולנים בבני עי”ש, מוסמכים ובעלי נכונות לעזור ולסייע ללקוחותינו. מנעולן בבני עי”ש יבצע עבורכם את כל משימות הדלת והמנעול – החל מפריצת הדלת בפועל ועד וביצוע שיפוצים בהזמנת הלקוח: התקנת מנעול חדש, התקנת צילינדר חדש, שדרוג המנעול, שדרוג הצילינדר או חלילה – תיקון דלת שיצאה מכיוון או הונמכה יתר על המידה. אם יש לכם דלת שריונית חוסם או רב בריח ואתם מעוניינים להתקין דקים – אל דאגה: לא רק שזה אפשרי, יצרניות הדלתות הללו הכמינו חלק בתחתית הדלת שניתן להוציא לצורכי הנמכה, וזו בדיוק המשימה למנעולן מוסמך. בנוסף, הוא יבצע כיוונים משלו עד להתאמה מדודה של הדלת לגובה הדקים או הפרקטים שהזמנתם.

שירות מנעולן עד הבית

אצלנו תזכו לשירות מהימן – עד הבית. אנו מבקשים מכם לפעול באחריות כשיש אירוע נעילה בדירתכם. הזמינו אותנו לכתובתכם המדויקת, היו עם המכשיר הסלולרי פתוח על מנת שנוכל להיעזר בכם לצורכי הכוונה. זה בעיקר חשוב אם אתם גרים בדירה שכתובת דומה מוקצית לה ולעוד רבות (מתחם שכירויות של מבנים ניידים לדוגמה). קל וחומר, אם ננעלתם בתוך הדירה. במקרה זה, היו זמינים וניצור אתכם קשר כשנגיע לסביבת מגוריכם לצורך מיקוד מדויק בדירה שלכם.

מה השירות כולל?

פריצת הדלת מבחוץ או מבפנים (תלוי היכן ננעלתם), במידה ונעשה נזק בפריצה, הוא יתוקן: החלפת מנעול, החלפת צילינדר. לרוב, אנו יכולים לפרוץ ללא שבירה אך זה לא תמיד אפשרי. הסוד שלנו הוא במשלוח אנשי מקצוע מובחרים בעלי ידע מקיף במנעול לשמו הם נשלחו לדירה. לכן, בשל הידע שצברו הם יכולים להגיע למצב של אי שבירה תוך פריצה מחוכמת, אבל שוב – יש מנעולים שסף הקושי שלהם כה כביר שגם בדרכים מקצועיות זה לא ניתן ליישום וכמובן שבמקרה זה יותקן לכם מנעול חדש.

ממה מורכב מחיר השירות?

  1. שעת ההגעה של המנעולן: באמצע הלילה ואשמורת הבוקר זה יקר, ובשעות העסקים הרגילות פחות.
  2. הפרויקטים בהם הוא היה צריך לקחת חלק: סוג המנעול שהוא היה צריך לפרוץ, הזמן שזה ארך.
  3. המוצרים הנלווים שנאלצתם לקנות עקב שבירה כפויה: מנעולים, צילינדרים. לעתים, ייתכן חיוב גם על ההתקנה.

על חברת קומנדו מנעולים – חברת הבוטיק שלך בבני עי”ש

חברת “קומנדו מנעולים” ביצעה משימות פריצה לבתים נעולים – גדולות כקטנות, ממושכות כקצרות. כמו כן, התמחתה החברה בכל שירותי הדלת והצילינדר: החלפה, תיקון ושדרוג. החברה מבצעת גם פרויקטים בענף הדלתות לשם כיוונן והגבהתן עקב תוואי עקום שנגרם לדלת. דלתות עץ המשמשות כדלתות כניסה בגשם – בעלות הסיכוי הגבוה ביותר ללקות בלקות זו.

למידע ופרטים אודות מנעולן בבני עי”ש ניתן ליצור קשר עם “קומנדו מנעולים”! 03-6831000

אנחנו עובדים בכל האזור ומספקים גם שירותי מנעולן באשדוד ובגדרה.

לחץ לחיוג! 03-6831000