מנעולן באשדוד

מנעולן קומנדו מנעולים - פורץ » אזורי שירות » מנעולן באשדוד

 שירות מנעולן באשדוד

מנעולן אשדוד  בין אם המכולה בנמל נעולה ותקועה, ובין אם בבית שלכם באשדוד ישנה בעיית נעילה, מנעולן באשדוד יטפל לכם   בכל הבעיות וידאג לבצע תיקונים נדרשים במערך הנעילה הביתי או המוסדי שלכם. איתור מנעולן הפועל באשדוד     אינו מתבסס רק על ספר הטלפונים, אלא גם על בקיאותו בסוגים רבים של מנעולים, ידע רב אשר הוכח כי יש לו,     וכמובן – יכולתו לשפר את מערך הנעילה שלכם אם הוא דרוש להחלפה. מנעולן באשדוד מבצע מגוון רחב של    פרויקטים בחירום ובשגרה.

 

 

פרויקטים המתבצעים בחירום

  1. פריצה לבית – פורצים לבית בו הדייר נתקע או שהוא נתקע מחוצה לו. בשני המקרים אין לו מפתח. המנעולן בודק את המנעול ובוחן כל דרך אפשרית לפתוח אותו עם אמצעי “דגדוג” ללא שבירה, אך לא בכל מנעול זה אפשרי, ובהרבה מקרים הפריצה תתממש תוך שימוש במקדח מיוחד המסוגל לפתוח את המנעול רק על ידי שבירתו. זה יקרה בעיקר במנעולים הכבדים המותקנים עם בריחים או במנעולי לשון להם נדרש ניסור בדיסק.
  2. פריצה לאוטו או לאופנוע – הפריצה תתבצע אך ורק עם לדי “דגדוג” ללא שבירה. פורץ רכבים שיטען שצריך לשבור יכניס אתכם לחובות כבדים שכן קניית מנעול אוטו או לאופנוע היא לא כמו קניית עוד מנעול דלת למלאי. זה מנעול יקר שרק מעטים יכולים להרשות לעצמם לקנות, וגם זמני האספקה של היצרנים יותר ממעייפים. לכן, פריצה לאוטו או לכל כלי רכב אחר היא אך ורק לביצוע על ידי מומחה שיודע כיצד לא שוברים את המנעול ובכל זאת פותחים את הדלת.

פרויקטים המבצעים בשגרה

  1. שיפוץ דלת – בחינת הדלת, איתור בעיות חלודה בפרזול שלה ותיקונם על ידי ניקוי חלודה וקורוזיה או החלפת מערכת צירים וצילינדר אם החלודה אכלה אותם לגמרי. דלת עם צירים חלודים ועלולה למצוא את עצמה למטה ברצפה ואתכם – ללא יכולת להזיז אותה. זה קורה בעיקר בבתים פרטיים בדלתות אחוריות אשר בעלי הבתים לא לקחו בחשבון שצריך לשים גגון מעליהן להגנה מלחות ומגשמים.
  2. שדרוג למנעול או צילינדר חדשים – מנעולן באשדוד, כאשר הוא כבר עמל על תיקון הדלת שלכם, ימליץ על צילינדר חדש או מנעול חדש בעלי מנגנוני הגנה טובים יותר כמו אמצעים המקשים על שכפול המנעול, או פשוט אמצעי הגנה מקידוחים, שהופכים את המנעול שלכם להרבה יותר ממוגן. ניתן גם להתחדש בדלת עם מנעול חשמלי עם או בלי קודן.

אודות “קומנדו מנעולים” – חברת המנעולנים מספר אחת באשדוד

“קומנדו מנעולים” היא חברה תפעולית המעסיקה מנעולנים מומחים. מנעולן באשדוד מועסק אף הוא בחברה, ולא רק אחד. לחברה רשימה מכובדת של מנעולנים מומחים ברחבי העיר, המסוגלים להתמודד עם תיקון או פריצה של כל מנעול או אמצעי נעילה, כמו גם לספק לכם אמצעי נעילה חדשים ומתקדמים. מזמין העבודה הוא בעל משרד או מבנה מוסדי? יוצעו לו גם אמצעי פתיחה נוחים ונגישים יותר כמו ידיות בהלה או מחזירי דלת הגורמים לדלת לעמוד במקומה רק אם היא נצורה, ולהיטרק בכל מקרה אחר.

אם הזמנתם שירות של מנעולן באשדוד תקבלו את איש המקצוע במקרה חירום תוך 20 דקות בכל שעה ובכל יום.

למידע ופרטים על מנעולן באשדוד צרו קשר עם “קומנדו מנעולים”: חייגו 03-6831000

שרות בכל אשדוד והסביבה.

לחץ לחיוג! 03-6831000