מנעולן באלעד

מנעולן קומנדו מנעולים - פורץ » אזורי שירות » מנעולן באלעד

שירות מנעולן באלעד

מנעולן באלעד  אם גם אתם נתקעתם מחוץ לבית, לא צריך להטריח את עצמכם לבדוק בספר הטלפונים של פתח תקווה או ראש העין מי יהיה המנעולן שיטפל בדירה שלכם. כבר באלפון של אלעד, עירכם, תוכלו להגיע      למנעולן מוסמך עם תעודות, והמלצות מלקוחות רבים מאלעד והסביבה, וכמובן מלקוחות אזור המרכז המערבי: תל אביב והסביבה, ואזור השרון שמצפון. המנעולן שלכם באלעד יכול לבצע בביתכם את  המשימות הבאות.

פריצה לבית נעול

פריצה לבית שננעל – בין אם ננעלתם בתוך הבית ללא מפתח או מחוצה לו ללא המפתח. יש ליצור קשר עם מנעולן באלעד ואם אין לכם אלפון טלפונים עליכם ניתן לעשות זאת באמצעות הסמרטפון (הטלפון הנייד החכם) ממנו תוכלו לגשת למנוע החיפוש “גוגל” ולבדוק את הערך מנעולן באלעד. יש להתקשר למספר הטלפון שיופיע לכם, ולדווח על מקרה בו אתם זקוקים לפריצה לדירה עקב נעילתה מבפנים או מבחוץ. במידה ואתם גרים בבית שגם מתן הכתובת אינו מספיק כדי למצוא אותו (כמו למשל במקרה שיש בעל בית אחד אשר הקיף את עצמו במבנים ניידים ועל כולם רשום אותו מספר ברחוב המסוים) יש לספק למנעולן סימני דרך למציאתכם, ואם אתם מחוץ לדירה הכי טוב שתחכו למנעולן בכניסה למתחם, ותובילו אותו לבית שלכם.

תיקון דלת לא תקינה

ישנן דלתות, בעיקר בכניסה לבית שהן לא תקינות מסיבות שונות, לרוב זה נובע מבעיות בפרזול. הצירים לא טופלו ולכן הם הסיטו את הדלת למטה עד כדי חיכוך עם הרצפה, או שהצילינדר פשוט נעשה חלוד, עד כדי חוסר יכולת לסובב את המנעול עם מפתח. מנעולן באלעד יידע לטפל בדלת זו, להתקין צירים וצילינדר חדשים או לתקן את הקיימים. בנוסף, במידה ותצטרכו להתקין צילינדר חדש יומלצו לכם דגמים חדשים ישפרו את האבטחה בדירה שלכם – למשל צילינדר mt5 עם שקע סנייק המקשה על העתקת פרופיל או צילינדר אקסירה הצרפתי עם המפתח המשונן המעובה בנגד שבירה שלא מאפשר שבירת מנעול עם קידוח.

מכירת מוצרי תפעול ומיגון והתקנתם

ניתן להפוך את הדלת שלכם להרבה יותר נוחה והרבה יותר מאובטחת באמצעות מקבץ מוצרים נוסף אשר יסופק ויותקן על ידי מנעולן באלעד. כזה הוא למשל מנעול אלקטרוני עם קודן, אשר ניתן לפתוח עם הקשת קוד. לחילופין, ניתן להזמין מנעול מכאני עם קודן שפותח את הדלת באמצעות משקולות ולא סגירת מעגל חשמלי. בציבור הדתי המנעול הזה מאד פופולרי בשל היותו “שומר שבת”. כמו כן, למי שבחר בכל זאת להתקין מנעול אלקטרוני תתאפשר כניסה גם באמצעות צ’יפ קרבה שהוא מעין מפתח דיגיטלי שמקליד את הקוד במקומכם על ידי קירובו לקודן, ובכך הוא פותח את הדלת הלכה למעשה.

“קומנדו מנעולים” אנשי המקצוע שלכם באלעד

בבית “קומנדו מנעולים” פועלים בכל רחבי אלעד, ומשרתים לקוחות מכל הסוגים. בבניינים, ובבתים צמודי קרקע כאחד. לחברה נתח שוק רב ברחבי המועצה, ולכן – אין צורך לפנות למנעולנים אחרים. אם נתקעתם בישוב אלעד לאתם זקוקים למנעולן יש לכם למי לפנות!

למידע ופרטים על שירות מנעולן באלעד צרו קשר עם “קומנדו מנעולים”: 03-6831000

לחץ לחיוג! 03-6831000